Strona główna » Na każdy temat » Jak zorganizować udany wyjazd sylwestrowy z dziećmi?

Jak zorganizować udany wyjazd sylwestrowy z dziećmi?

przez Teosto@0115
2 komentarze

Organizacja sylwestrowego wyjazdu z dziećmi to nie lada wyzwanie. Takie nietypowe wakacje trzeba naprawdę dobrze zaplanować i przygotować się na różne nieprzewidziane sytuacje związane zarówno z pogodą, jak i chorobami oraz napięciami między domownikami. Gdzie warto spędzić Sylwestra całą rodziną i jak zorganizować ten wyjątkowy okres w roku?

Wybierz ulubione miejsce wszystkich domowników

Najważniejszą kwestią jest wybór miejsca sylwestrowego wyjazdu. Zimowe wakacje z dziećmi mogą być okazją do odkrywania nowych zakątków, jednak znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest wybór sprawdzonych miejsc na mapie Polski. Warto ponownie odwiedzić miejsca, z którymi wiąże się wiele miłych wspomnień dla wszystkich domowników. Wspólne szaleństwa na stoku lub długie spacery wzdłuż morza to szansa na zacieśnienie więzi rodzinnych.

Sylwester to czas zabawy, więc nie warto skupiać się na zwiedzaniu zupełnie nowych okolic. Do najlepiej przygotowanych miejsc na noworoczne wypady należą Mazury, popularne miejscowości nadmorskie oraz będące w szczycie sezonu ośrodki górskie. Wybór miejsca powinien być wspólną decyzją całej rodziny, w tym najmłodszych uczestników wyjazdu.

Zapewnij atrakcje dla dzieci i dorosłych

Sylwestrowy wypad to zazwyczaj kilkudniowe wakacje, dlatego przygotować należy się nie tylko na powitanie Nowego Roku. Ze względu na kapryśną, zimową aurę lepiej wybrać hotel, w którym dzieci i rodzice nie będą się nudzić. Warto również postawić na miejscowość lub okolicę, w której nie brakuje ciekawych atrakcji dla dużych i małych. Aquapark, kino domowe z projektorem (dzieci poczują się jak w kinie) czy też lodowisko może się świetnie sprawdzić, jeśli podczas wyjazdu nie dopisze pogoda.

Bardzo ważną kwestią pozostaje również organizacja nocy sylwestrowej podobnie jak z planowaniem kolonii dla dziecka. Można poszukać specjalnej oferty dla rodzin z dziećmi i poszaleć do białego rana. Dziećmi podczas imprezy dla dorosłych zajmą się wykwalifikowani animatorzy, którzy poprowadzą specjalny bal przebierańców. Można pomyśleć także o zatrudnieniu opiekunki lub wspólnym spędzeniu czasu np. na koncercie sylwestrowym z największymi gwiazdami polskiej sceny.

Pomyśl o chwili relaksu dla całej rodziny

Po szaleństwach sylwestrowej nocy warto zaplanować dzień dla relaksu. Całą rodziną można wybrać się do SPA, w którym profesjonalni masażyści zajmą się zmęczonymi tańcem mięśniami. Wspólny czas spędzony na termach, gabinetach zabiegowych i na basenie na pewno będzie długo wspominany przez dzieci i pomoże w budowaniu więzi rodzinnych.

Podczas wyboru hotelu warto postawić na ośrodek wyposażony w gabinet odnowy biologicznej i usługi SPA. Większość tego typu miejsc oferuje atrakcyjne pakiety dla rodzin z dziećmi oraz pomaga w organizacji relaksującego dnia. Po imprezie sylwestrowej mało komu będzie chciało się szukać na własną rękę SPA w okolicy oraz wynurzać się z hotelu w celu dotarcia do centrum z zabiegami odprężającymi.

Dowiedz się więcej o aplikacjach, które pomagają w noworocznych postanowieniach.

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Zachariah Sapper 16 września 2023 - 01:32

Twoje słowa są jak lekarstwo na smutki.

Odpowiedz
Micheal Dardon 18 września 2023 - 11:24

Dla tych, którzy nie wiedzieli albo wiedzieli za mało – sensowna dawka wiedzy

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej