Strona główna » PLACE ZABAW » Żory

Żory

przez Teosto@0115

Żory, Przedszkole nr 16 os. Sikorskiego

Realizator: DrSpil
Data realizacji: sierpień 2014 r.
Adres inwestycji: Przedszkole nr 16 os. Sikorskiego, Żory
W ramach realizacji zadania „Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na plac zabaw przy Przedszkolu Nr 16 w Żorach” powstał plac zabaw, który umożliwia dzieciom doznawanie sportowych emocji, zapewnia niezbędną porcję ruchu i rozwija sprawność fizyczną przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Zamontowano na terenie przedszkola zestaw zabawowy 11201 z małą ścianką, który składa się z jednej wieży zadaszonej, dwóch zjeżdżalni w tym jedna spirala, a druga dwutorowa, elementów sprawnościowych typu walec i poręcz do podciągania, elementów wykończeniowych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi. Plac zabaw również został wyposażony w zestaw 14002, który składa się z jednej wieży zadaszonej, dwóch zjeżdżalni w tym jedna pojedyncza a druga dwutorowa, zjazdu strażackiego i elementów wykończeniowych z motywami zwierzęcymi. Została również wykonana nawierzchnia syntetyczna pod ślizgami.

 

Żory, Park Cegielnia przy ul. Folwareckiej

Realizator: DrSpil
Data realizacji: sierpień 2014 r.
Adres inwestycji: Park Cegielnia przy ul. Folwareckiej, Żory

Przy parku Cegielnia powstał wielofunkcyjny, stabilny i pełen niespodzianek plac zabaw, gdzie dzieci będą mogły aktywnie, kreatywnie i z fantazją spędzać wolny czas i może choć na chwilę przenieść się w świat dziecięcych marzeń. Plac zabaw został wyposażony w 3 zestawy zabawowe:

– Zestaw 11201, który składa się z jednej wieży zadaszonej, dwóch zjeżdżalni w tym jedna spirala, a druga dwutorowa, wejścia za pomocą ścianki wejściowej, elementów sprawnościowych typu walec i poręcz do podciągania, elementów wykończeniowych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi.

– Zestaw 15101 składający się z dwóch wież w tym jednej zadaszonej, połączonych mostkiem, dwóch zjeżdżalni w tym jedna pojedyncza, a druga tubowa, schodów wejściowych z poręczami, przejścia tubowego, panelu edukacyjnego typu kółko-krzyżyk.

– Zestaw 14002, który składa się z jednej zjeżdżalni podwójnej, schodów wejściowych, przejścia tubowego, paneli edukacyjnych typu kółko-krzyżyk, elementów wykończeniowych z motywami roślinnymi.

Dodatkowym uzupełnieniem jest huśtawka bocianie gniazdo, tablica do rysowania i zadaszona piaskownica. W ramach budowy placu zabaw wykonano również ogrodzenie panelowe.

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej