Strona główna » PRODUCENCI » Frajda

Frajda

przez Teosto@0115


Firma Frajda zajmuje się produkcją i montażem placów zabaw. W ofercie znajdziecie Państwo: zestawy zabawowe, zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki, karuzele, bujaki sprężynowe, ścieżki zdrowia, urządzenia fitness oraz ławki i ogrodzenia. Firma Frajda pomoże zaprojektować i dokonać wyboru urządzeń według Państwa potrzeb oraz zapewnia fachowy montaż urządzeń oraz służy serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym (co roczne przeglądy).

Do produkcji urządzeń firma Frajda stosuje palisady z drewna sosnowego toczonego cylindrycznie z rdzeniem, bez rdzenia, klejonego wzdłużnie lub z profili metalowych. Palisada jest impregnowana ciśnieniowo w IV klasie oraz malowana drewnochronami kolorowymi. Bujaki sprężynowe jak i sklejka zabezpieczająca wykonane są z wodoodpornego drzewa liściastego laminowanego lub z płyty HPDE. Elementy metalowe są zabezpieczone antykorozyjnie i malowane proszkowo. Do produkcji zjeżdżalni wykorzystujemy rury malowane proszkowo oraz blachę kwasową o grubości do 2 mm. Wszystkie śruby i łączniki są ocynkowane i zabezpieczone plastikowymi kapslami. Na życzenie klientów istnieje możliwość montażu elementów konstrukcyjnych na stalowych kotwach malowanych proszkowo.

Wszystkie wyroby produkowane przez firmę posiadają certyfikaty bezpieczeństwa spełniające wszystkie normy Unii Europejskiej. Gwarancja udzielana jest na okres 36 miesięcy na wszystkie urządzenia.

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej