Strona główna » Kolorowanki dla dzieci » Tekturowe domki do składania i kolorowania

Tekturowe domki do składania i kolorowania

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Wielu rodziców pragnie sprawić przyjemność swoim dzieciom. Poszukują ciekawych zabawek, upominków, czy też książek. Niestety w aktualnych czasach spora grupa małych dzieci posiada już wiele rzeczy, co niestety utrudnia zakup prezentu, aby się nie powtarzał. Z pomocą mogą przyjść tekturowe domki do składania i kolorowania. Tego typu zabawka rozwija manualne zdolności, poczucie estetyki oraz potrafi zagospodarować czas dziecka na długie godziny. Poznajmy więc bliżej domki do kolorowania, które zdobywają coraz większą sympatię rodziców, jak również i ich pociech.

Małe domki tekturowe do składania

Jeżeli zdecydujemy się na zakup małych domków tekturowych do składania i kolorowania, powinniśmy zainteresować się ich rodzajem. Do wyboru mamy szeroką gamę modeli takich jak posterunek policji, luksusową willę,  czy też zamek księżniczki oraz kilka więcej. Wszystko uzależnione jest od zainteresowań dziecka. Co więcej, do każdego rodzaju domku dodane są postacie tożsame z wybranym modelem oraz komplet 12 kredek.
domki do kolorowania

Kreatywne zabawki

Dbając o kreatywny rozwój dziecka, powinniśmy kupować zabawki, które rozwijają poczucie estetyki, przestrzennego widzenia czy też odpowiednie ruchy ręki. Takimi produktami są właśnie tekturowe domki, które dzięki specjalnej instrukcji można w łatwy sposób zbudować. Poszczególne modele posiadają prosty do zbudowania stelaż oraz elementy imitujące ściany i okna, które można pokolorować w dowolny sposób, a następnie zamieścić na ułożonym wcześniej stelażu.  Warto również wspomnieć, iż poszczególne elementy są odpowiednio oznaczone, aby nawet dzieci, które nie umieją liczyć, mogły poprawnie i samodzielnie zbudować swój tekturowy domek.

Pokoloruj małe domki z kartonu wraz z dzieckiem

Spędzony czas wraz z dzieckiem to nieocenione chwile, które umacniają więzi oraz utwierdzają dziecko w przekonaniu, że jest kochane. Dlatego tekturowe domki warto wspólnie kolorować, co pomaga w precyzyjnym wykonaniu każdego elementu. Domki do składania posiadają nadruk z jednej strony oraz taki sam tylko czarnobiały z drugiej. Dzięki temu konstrukcja może mieć dokładnie taki wygląd jak w prospekcie lub też taki jak dziecko zapragnie, kolorując go samodzielnie.

Kreatywne zabawki przyspieszają rozwój dziecka, co więcej, jeżeli angażują także rodzica, to również wzmacniają więzi rodzinne. W dzisiejszym zabieganym świecie często zapominamy o tym, że nasza pociecha również wymaga od nas poświęcenia czasu i uwagi.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

Rex Bacigalupo 16 września 2023 - 02:14

Cieszę się, że jestem tu, aby to przeczytać.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej