Strona główna » Niemowlak » Nosidełko dla noworodka – praktyczne wsparcie na co dzień

Nosidełko dla noworodka – praktyczne wsparcie na co dzień

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Nie da się ukryć, że jesteśmy dzisiaj zupełnie innymi rodzicami niż jeszcze kilka dekad wcześniej. Dostęp do Internetu, powszechność wiedzy na temat rozwoju psychicznego dziecka i zmiany także w naszym funkcjonowaniu sprawiły, że wybieramy rodzicielstwo pełne bliskości i ostrożności. Jednocześnie jednak wciąż szukamy rozwiązań, które podniosą komfort codziennego życia. Stawiamy na produkty, które zapewniają wygodę, ale i gwarantują bezpieczeństwo naszemu maluszkowi. Jednym z nich jest nosidełko na noworodka BeSafe iZi Transfer – nieocenione przy transportowaniu śpiącego dziecka z fotelika do wózka czy na odwrót.

Nasze życie to ciągła gonitwa. Chociaż czasem chcielibyśmy inaczej, nie zawsze możemy wybierać. Pędzimy z domu na zakupy, ze sklepu jedziemy po starsze dziecko do przedszkola, po drodze załatwiając tysiące ważnych spraw. Po narodzinach maluszka każdy krok staje się odrobinę trudniejszy – mamy ze sobą małego człowieka, który potrzebuje naszej uważności i opieki. Każdy sposób na ułatwienie sobie codzienności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa maluszkowi jest więc naprawdę dobry. Na czymkolwiek opiera się twoja multizadaniowość, z pewnością podczas realizacji kolejnych punktów w planie docenisz nowe nosidło dla śpiącego dziecka BeSafe. Dzięki niemu bez obaw możesz przenosić noworodka z fotelika do wózka i z powrotem.

Nosidełko dla noworodka BeSafe iZi Transfer

Czym właściwie jest nosidełko dla noworodka marki BeSafe? To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest przeniesienie maluszka z punktu A do punktu B. Gwarantuje wygodną dla niego pozycję i brak konieczności pobudki z przyjemnego snu. Nosidło Izi Transfer wspiera naturalny kształt dziecka. Zostało zaprojektowane z myślą o maluszkach od dnia narodzin do 6. miesiąca życia (waga dziecka nie powinna przekroczyć 9 kg). Przedstawiamy wszystko, co warto o nim wiedzieć.

Innowacyjne nosidełko dla dziecka iZi Transfer daje ogromne wsparcie podczas codziennego przemieszczania się z maluszkiem. Oznacza koniec dylematów, czy budzić słodko śpiące dziecko tylko po to, by wejść z nim do sklepu. Komfortowy i spokojny sen to dla maluszka jeden z najważniejszych czynników. Dowiedz się też czym kierować się przy wyborze pościeli dla noworodka! Nosidełko dla noworodka pozwala Ci na korzystanie z niego zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu – w foteliku, wózku i samodzielnie. Możesz robić tak wiele rzeczy, nie budząc swojego dziecka z przyjemnej drzemki!

Nosidło Izi Transfer

Należy podkreślić, że nosidło dla noworodka iZi Transfer zostało zaprojektowane w konsultacji z fizjoterapeutami. Jego projekt idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, wspierając jego naturalny kształt. Dzięki dodatkowemu wypełnieniu, które znajdziesz w okolicach główki, nosidło dla śpiącego dziecka daje jej wsparcie i gwarantuje wygodne przenoszenie. Maluch nie budzi się w trakcie, bo czuje się otulony i bezpieczny.

Rodzice muszą wiedzieć, że nosidło dla dziecka BeSafe iZi Transfer przeszło liczne testy pod kątem bezpieczeństwa. Dzięki podjętym przez producenta działaniom wiemy, że zostało wykonane z wytrzymałego materiału. Pozytywnie przeszło również test na upuszczenie, otrzymało także dobrą ocenę bezpieczeństwa wydawaną przez TÜV. Warto zauważyć, że nosidło iZi Transfer jest jednocześnie mocne i cienkie. Nie koliduje z uprzężą fotelika, czyli można bezpiecznie i poprawnie zapiąć dziecko w foteliku, nie zostawiając luzów na uprzęży.

Rodzice docenią perfekcyjne dopasowanie do potrzeb dziecka i rodzica. Nosidełko dla noworodka sprawdzonej marki BeSafe zostało wykonane z najlepszych materiałów – wykorzystuje TENCEL™, który pochłania wilgoć oraz przewiewne siatkę, len i bawełnę. Stopień oddychalności odpowiada standardom dotyczącym materacy. Nosidło wyjątkowo mało waży, dzięki czemu jest łatwe w przenoszeniu. Posiada miękki i elastyczny uchwyt, który dodatkowo podnosi komfort użytkowania.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

Mel Intveld 16 września 2023 - 00:32

To jest coś, co każdy powinien przeczytać.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej