Strona główna » Zabawy dla dzieci » Retro zabawki Maileg – pokaż historię swoim pociechom!

Retro zabawki Maileg – pokaż historię swoim pociechom!

przez Teosto@0115
2 komentarze

Oryginalne i tradycyjne duńskie zabawki Maileg od 1999 roku umilają czas dzieciom w przeżywaniu fantastycznych przygód. Marka została założona przez małżeństwo – Dorthe i Erika Mail, którzy od początku chcieli tworzyć zabawki przyjazne środowisku, aby były przyjazne dla maluchów. Ich piękno tkwi w prostocie. Nie bez przyczyny zdobyły one wiele nagród w kategorii designu. Skandynawskie zabawki Maileg wzbudzają u dzieci entuzjazm, radość i rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Uroczy wygląd i drobiazgowe detale nadają im niepowtarzalny urok, a do najbardziej rozpoznawalnych zabawek i najchętniej kupowanych zaliczamy małe myszki. 

Myszki, akcesoria, króliki – zabawki Maileg zachwycają estetycznym wykonaniem 

Króliczki i myszki to urocze i delikatne stworzenia o niewielkich rozmiarach. Dla najmłodszych, ale i tych nieco starszych dzieci są idealnymi zwierzątkami do przytulania i zabawy. Maileg zabawki staną się nowymi przyjaciółmi Twojego dziecka, które dzięki temu zbudują własny, kreatywny świat. Zabawki są świetnymi rekwizytami do odgrywania ról społecznych. Myszka “starszy brat”, “młodszy brat”, “superbohater” czy “kelner” to zwierzątka ubrane w stroje pasujące do tego, kim są i mieszkające w swoich uroczych pudełeczkach, opakowaniach po zapałkach lub walizeczkach. Od teraz zabawki Maileg urozmaicą codzienną zabawę i spełnią wysokie wymagania rodziców co do bezpiecznych zabawek. 

Zabawki dla najmłodszych Maileg – zaprojektowane z myślą o dzieciach

Marzeniem Dorthe i Erika zawsze było projektować zabawki i akcesoria dla dzieci. Silna chęć troszczenia się o środowisko naturalne to jest to, co wyróżnia Maileg od innych projektantów zabawek. W codziennej pracy wykorzystywane są do produkcji myszek, króliczków i pozostałych dodatków naturalne materiały, a sam transport odbywa się drogą morską. Zabawki zapakowane są w papierowe kartony pochodzące z recyklingu, a maluchy nie mają nic wspólnego z przedmiotami powstałymi z plastiku. Zabawki dla dzieci marki Maileg umożliwią tworzenie dzieciom własnego świata z pluszowymi przyjaciółmi. Bez trudu zmieszczą się w małych rączkach ze względu nas swoje niewielkie rozmiary. 

Zabawki w rozwoju dziecka. Im prostsza, tym fajniejsza 

Rozwój przez zabawę. To najczęściej podkreślane hasło. Dzieci uwielbiają się bawić. Dzięki swojej wyobraźni mogą z nawet jednego przedmiotu uczynić fantastycznie spędzony czas. Maluch w ten sposób stopniowo się rozwija, buduje więzi z otaczającym go światem i odkrywa swoje ciało i możliwości. Rodzice powinni zadbać o odpowiedni dobór zabawek związany z wiekiem. Nawet najprostsza zabawka posłuży im do codziennej zabawy i odciągnięcia od telefonów komórkowych.

Zabawki Maileg kształtują u dziecka poczucie piękna i estetyki. Urocze i mięciutkie myszki oraz króliczki to idealny pomysł na prezent w urodziny, imieniny czy święta. Nawet prosta zabawka ze stylowymi dodatkami może wywołać uśmiech na twarzy dziecka i sprawić, że zostanie z nim na długie lata. 

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Kerry Pelech 16 września 2023 - 01:47

Całkowicie, kompletnie i totalnie się z tym zgadzam. A jak Wy uważacie?

Odpowiedz
Melonie Hemish 18 września 2023 - 11:40

Te sprawy są naprawdę ważne i nie można ich bagatelizować

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej