Strona główna » Zabawy dla dzieci » Jakie zabawki podarować małym fanom Krainy Lodu 2?

Jakie zabawki podarować małym fanom Krainy Lodu 2?

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Kraina Lodu 2 to wzruszająca animacja Disneya – druga część losów Anny i Elsy, które podbiły serca dzieci i dorosłych na całym świecie. To ponadczasowa opowieść o przyjaźni, wartości rodziny i poświęceniu dla najbliższych, którą chętnie oglądają duzi i mali. Ci ostatni z pewnością ucieszą się z atrakcyjnych zabawek przedstawiających ulubionych bohaterów filmu – na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Najważniejsze postacie z Krainy Lodu 2 

Dla niezorientowanych w temacie sequela Krainy Lodu przedstawiamy krótki zarys najważniejszych postaci występujących w tej animacji. Dziecko, które chcecie obdarować, z pewnością ma wśród nich swoich ulubieńców i doceni fakt, że rozumiecie, o czym Wam opowiada i jakie sceny z bajki chce odgrywać. Akcja drugiej części toczy się trzy lata po pierwszej i odpowiada na pytanie, czemu Elsa, królowa Arendelle, zawdzięcza swoje magiczne moce. Poza nią do głównych bohaterów filmu należą:

  • Anna – młodsza siostra Elsy;
  • Olaf – gadający bałwan, przyjaciel Anny i Elsy;
  • Kristoff – zakochany w Annie, jego nieodłącznym towarzyszem jest renifer Sven;
  • Nøkka – wodny koń, na którym jeździ Elsa.

W Krainie Lodu 2 bohaterowie wyruszają do Zaczarowanego Lasu, by uratować swoje królestwo przed wyrwanymi ze snu żywiołami i odkryć tajemnicę rodziców Elsy i Anny.

Atrakcyjne zabawki na licencji Frozen II 

Zabawki inspirowane Krainą Lodu 2 to domena światowego giganta w branży, amerykańskiego koncernu Hasbro, który produkuje wiele figurek i innych zabawek na licencji Disneya. Należą do nich przede wszystkim starannie wykonane lalki przedstawiające główne bohaterki. Dokładnie odzwierciedlają one ich wygląd, a także stroje, w jakich pojawiły się w animacji. O najbardziej atrakcyjne figurki zapytaliśmy w sklepie z zabawkami Kraina Zabawy:

Dużą popularnością cieszy się między innymi lalka Śpiewająca Elsa. Po naciśnięciu przycisku wykonuje piosenkę z Krainy Lodu 2 „Pokaż się”. Ma piękne włosy, które można czesać i układać, oraz wspaniałą suknię i pantofelki. Do zabawy w odgrywanie ról doskonale nadają się również figurki z Anny i Elsy z 5 ruchomymi elementami z serii Księżniczki Disneya.

Poza lalkami warto zwrócić uwagę na:

  • zestaw Piknik z Anną i Olafem zawierający akcesoria takie jak koc, tort i talerze z ciastem;
  • zestaw Ognisko, w którym znajdziecie figurkę Elsy, małego renifera i szal królowej Iduny; 
  • zestaw Walizeczka Pop-Up Jaskinie Ahtohallanu – a w nim mnóstwo wyskakujących po otwarciu akcesoriów, figurki Elsy i Nøkka, zjeżdżalnie i lusterko odblaskowe;
  • zestaw Walizeczka Pop-Up Stragan w Arendelle z minilaleczką Anną i dodatkowymi akcesoriami do odgrywania scenek;
  • zestaw Jazda na sankach – sanie na kółkach, zaprzęgowy renifer Sven oraz obie siostry w zimowych strojach podróżnych gotowe wyruszyć na poszukiwanie przygód;
  • wodnego konia Nøkka – dużą figurkę przyjaciela Elsy.

Jak widać, wybór zabawek na licencji Frozen II jest spory, więc dopasowanie ich do preferencji małych fanów animacji nie powinno stanowić żadnego problemu. Lalka przedstawiająca ukochaną bohaterkę lub zestaw do twórczej zabawy ma duże szanse stać się ulubioną zabawką, z którą dziecko nie będzie chciało się rozstawać, warto więc zainwestować w produkty wysokiej jakości.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

profession120 29 stycznia 2024 - 21:28

Jeśli szukasz głębszego zrozumienia świata, ten tekst jest dla Ciebie.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej