Strona główna » BUSINESS » Grzejniki Kermi – postaw na wysoką jakość w przystępnej cenie!

Grzejniki Kermi – postaw na wysoką jakość w przystępnej cenie!

przez Teosto@0115
2 komentarze

Grzejniki są jednymi z ważniejszych elementów wyposażenia domu. Dobrze dobrane są ozdobą wnętrza, a także spełniają niezwykle ważną funkcję, czyli zapewniają komfort termiczny. Na rynku wybór grzejników jest ogromny! Chcąc wybrać idealny model dla siebie, można pogubić się w gąszczu ofert. Jednak jak podkreślają eksperci, wykonawcy, a także i klienci indywidualni, jednymi z lepszych są grzejniki Kermi. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat, a także tego, gdzie można je korzystnie kupić – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Polecane grzejniki Kermi!

Dlaczego warto kupić grzejniki Kermi? Przede wszystkim dlatego ponieważ to właśnie one zostały wykonane z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy detal. Poza tym warto wspomnieć o tym, że grzejniki Kermi zostały wykonane w oparciu o innowacyjną technologie therm-x2.

Technologia ta polega na przepływie szeregowym. W kaloryferach Kermi w pierwszej kolejności nagrzewana jest płyta przednia. Dopiero później dołączana jest tylna. Dzięki temu można znacznie szybciej osiągnąć dany komfort termiczny, oznacza to także oszczędność związaną z kosztami ogrzewania, nawet o 11% w skali roku.

Zasilanie szeregowe, które zostało wykorzystane podczas produkcji kaloryferów Kermi pozwala na osiągnięcie niespotykanej do tej pory skuteczności. Można bowiem zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, bez obniżania komfortu termicznego.

kaloryfer kermi

Rodzaje grzejników Kermi

W ofercie producenta Kermi znajduje się wiele modeli grzejników. Zostały one podzielone na kategorie, ze względu na swoją specyfikę, zastosowanie czy sposób montażu. Do najpopularniejszych zaliczyć można grzejniki modernizacyjne Kermi, grzejniki łazienkowe Kermi, grzejniki boczne Kermi czy grzejniki dolne/zaworowe Kermi.

Warto wspomnieć także o tym, że decydując się na zakup grzejników modernizacyjnych Kermi nie trzeba wykonywać żadnych prac malarskich czy murarskich. Przyłącza ich bowiem dopasowane są do modeli starszego typu.

Gdzie korzystnie kupić kaloryfery Kermi?

Jest wiele miejsc (stacjonarnych, jak i internetowych), gdzie można otrzymać oryginalne i nowe kaloryfery Kermi. Nie wszędzie jednak cena ich jest przystępna a wybór duży. Z tych względów warto jest zapoznać się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm. W sklepie tym znajduje się bardzo szeroki wybór grzejników Kermi. Ceny ich są konkurencyjne i niższe nawet o 20%, niż w innych miejscach.

Poza tym sklep oferuje nie tylko grzejniki Kermi, ale także i części zamienne do nich. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Tawny Formento 16 września 2023 - 01:46

Ten wpis dodał mi energii na cały dzień.

Odpowiedz
Samara Tsosie 18 września 2023 - 11:40

Dzięki Tobie wiem, jak radzić sobie z trudnościami.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej