Strona główna » LIFESTYLE » Władysławowo – noclegi i apartamenty nad morzem dla rodzin z dziećmi

Władysławowo – noclegi i apartamenty nad morzem dla rodzin z dziećmi

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Planujesz urlop z dziećmi nad polskim morzem? Sprawdź apartamenty Władysławowo! Piękna plaża z licznymi kąpieliskami, rodzinne parki rozrywki, atrakcje dla najmłodszych, dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi noclegi nad morzem – Władysławowo to niewielka miejscowość, ale daje wiele możliwości, by spędzić udane wakacje z bliskimi!

Władysławowo to niewielkie miasto położone nad Bałtykiem – między Przylądkiem Rozewie a Mierzeją Helską. Jest to jedna z najpopularniejszych nad polskim morzem miejscowości turystycznych, którą co roku tłumnie odwiedzają zarówno zakochane pary, jak i paczki znajomych oraz rodziny z dziećmi. Ta ostatnia grupa turystów będzie szczególnie usatysfakcjonowana pobytem we Władysławowie – noclegi nad morzem w tym właśnie mieście zapewnią ogromną dozę rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Noclegi Władysławowo – komfort tuż nad polskim morzem

Jednym z największych atutów Władysławowa jako destynacji polecanej rodzinom z dziećmi jest ogromny wybór miejsc noclegowych na każdą kieszeń. W opcji budżetowej zdecydować się można na pokoje letniskowe albo kwatery w gospodarstwach agroturystycznych, bardziej wymagającym turystom, polecane są wygodne, nowoczesne apartamenty Władysławowo. Standardem ani trochę nie odbiegają od większych nadmorskich miast! Takie miejsca jak Jasny Brzeg, Na Klifie (Chłapowo) czy Maloves zapewniają bardzo komfortowy wypoczynek oraz wszelkie udogodnienia niezbędne dla rodzin z dziećmi.

Gdy uda się już wybrać idealny apartament nad morzem Władysławowo, koniecznie trzeba się wybrać na tamtejszą plażę. Jest ona szeroka i czysta, a w sezonie wzdłuż niej działają strzeżone i niestrzeżone kąpieliska. Oczywiście w przypadku wypoczynku z dziećmi zaleca się wybór plaży strzeżonej gdzie bezpieczeństwa turystów strzegą profesjonalni ratownicy. Na wybrzeżu nie brakuje punktów gastronomicznych, stoisk z lodami i watą cukrową, dmuchanych zjeżdżalni i innych atrakcji, które pozwolą najmłodszym doskonale spędzić czas.

Władysławowo – noclegi blisko morza: co zobaczyć z dziećmi?

Gdy planujesz noclegi we Władysławowie blisko morza, wykorzystaj także czas na zobaczenie różnego rodzaju atrakcji przeznaczonych dla dzieci. Jednym z nich jest tamtejsza Motylarnia – wyjątkowe miejsce, w którym lata kilkadziesiąt gatunków kolorowych mniejszych i większych motyli z całego świata. Rozpiętość skrzydeł największych osobników sięga nawet 30 centymetrów! Starano się tam stworzyć im jak najlepsze warunki do życia. Motylarnia jest więc pełna egzotycznej, bujnej zieleni – motyle latają tam całkiem swobodnie, przysiadają zwiedzającym na głowach i ramionach, wprawiają tym w zachwyt dzieci i dorosłych. Na tę wycieczkę warto zabrać aparat fotograficzny, by uwiecznić na zdjęciach takie momenty.

Uwielbianym przez dzieci miejscem jest znajdująca się we Władysławowie Farma Aleksa. To jedyna w tej części Europy farma, na której dzieci mogą zobaczyć, jak wygląda prawdziwa polska wieś, zobaczyć sprzęty rolnicze (niektórymi można się nawet przejechać), uprawiane na wsi gatunki roślin oraz gospodarskie zwierzęta: krowy, kozy, osiołka, kozy i kury. Znajdują się tam ponadto labirynt w polu kukurydzy, tor przeszkód dla najmłodszych, strefa gier, place zabaw ze zjeżdżalniami, pole do gry w piłkę nożną, kaszubska chata i punkty gastronomiczne.

Apartamenty nad morzem Władysławowo – przy plaży, Ocean Parku i Lunaparku

Wynajmując apartamenty nad morzem we Władysławowie, koniecznie trzeba wybrać się z dziećmi do tamtejszego Ocean Parku oraz Lunaparku. Wizyta w Ocean Parku pozwala poczuć się jak… na dnie prawdziwego oceanu! Modele morskich ssaków i ryb – takich jak orki, wieloryby, rekiny, kałamarnice, kraby, płaszczki, ryba-piła, lwy morskie oraz foki – wykonane są w skali 1:1, więc robią na zwiedzających ogromne wrażenie! Co ciekawe, w obrębie Ocean Parku znajduje się też… największy w Polsce plac zabaw. Wyposażony jest w basen z kulkami, trampoliny, zjeżdżalnie, wodospad, wesołe miasteczko i wiele innych akcesoriów, dzięki którym czas tam spędzony będzie niezapomniany.

Bardzo popularną atrakcją dla rodzin mających apartament we Władysławowie jest wizyta w Lunaparku, usytuowanym w centrum miasta – przy Domu Rybaka. Poszczycić się on może najwyższą w Polsce kolejką górską, kilkoma konstrukcjami do aktywności ekstremalnych (splash shake, condor, space loop), ale także „tradycyjnymi” gokartami, pałacem śmiechu, zamkiem strachu, pływającymi łabędziami oraz parkiem linowym.

Na urlop z dziećmi koniecznie wynajmij apartamenty nad morzem Władysławowo – blisko morza, pięknej plaży i rodzinnych atrakcji. Dzięki temu wakacje będą wyjątkowe!

 

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

DamiaN_pick10 29 stycznia 2024 - 21:30

To nie jest zwykły artykuł, to prawdziwy intelektualny rollercoaster.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej