Strona główna » INNE » Wegetariańskie przysmaki dla psów drogą do serca twojego psa

Wegetariańskie przysmaki dla psów drogą do serca twojego psa

przez Teosto@0115
2 komentarze

Jeżeli jesteś właścicielem psa, na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób sprawić mu przyjemność. Chcąc zrobić swojemu pupilowi niespodziankę oraz zaskoczyć go nowymi doznaniami, zastosuj zmiany w jego diecie. Psy jako naturalne łasuchy z pewnością docenią nieznane do tej pory, nowe smaki.

Jak prawidłowo dbać o zdrowie psa?

Psy mają naturę bardzo towarzyską i przyjazną. Bardzo często pomiędzy psem a jego właścicielem rodzi się bardzo głęboka i emocjonalna więź, która, z perspektywy czasu, staje się bardzo silna i trwała. Z tego też powodu, każdy opiekun psa chce, aby żył on w jak najlepszym zdrowiu do późnej, psiej starości.

Od najmłodszych lat szczenięcych odwiedzamy regularnie weterynarza, aby zapewnić naszemu podopiecznemu jak najlepszą profilaktykę zdrowotną.

Staramy się także, aby zapewnić mu ciepłe legowisko i dobre warunki bytowania. Chcemy zapewnić psu dużo ruchu na świeżym powietrzu, korzystając ze wspólnych spacerów, które mają zbawienny wpływ dla naszego zdrowia.

Jednak nasze starania nie będą odnosiły skutków, jeżeli nie zapewnimy psu odpowiedniej, zbilansowanej diety. Często zdarza się, że psy, u których stosuje się zwykłe karmy dostępne na rynku, cierpią na nadmiar białka w diecie, problemy pokarmowe, problemy skórne oraz na liczne stany zapalne.

Wegetariańskie smakołyki

Warto wtedy zastosować, dla urozmaicenia diety, wegetariańskie przysmaki dla psów. Mają one ma wiele zalet dla poprawy i jakości życia naszego pupila. Bezmięsne przysmaki są:

  • lekkostrawne,
  • hipoalergiczne,
  • przeciwzapalne.

Nawet jeżeli uważasz, że twój pies jest w doskonałym zdrowiu, zadbaj o urozmaicenie jego codziennej diety, poprzez podawanie mu naturalnych wegetariańskich smakołyków, które pełne są naturalnych składników.

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego w karmie sprawi, że jelita zwierzaka będą funkcjonowały prawidłowo. Jak wiadomo, zdrowe jelita wzmacniają układ odpornościowy i chronią przed infekcjami. Duża ilość witamin i niskotłuszczowych składników zawartych w bezmięsnych przysmakach pomoże załagodzić stany zapalne gruczołów trawiennych i chronić będzie żołądek w czasie lekoterapii.

Wegetariańskie przysmaki dla psów przygotowywane są również w różnych formach i kształtach. Jest to specjalny projekt Teddy’s Treats. Odpowiedni kształt smaczków powoduje, że pies gryząc je czyści sobie zęby.

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Ericka Dunkel 15 września 2023 - 22:39

No ja jestem tym zaskoczona. A Wy?

Odpowiedz
Karan Litz 18 września 2023 - 08:30

Różne treści można lubić, ale niektóre powinny być czytane obowiązkowo. Jak ten

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej