Strona główna » INNE » Urodziny dla dzieci nie tylko w domu – gdzie jeszcze można je urządzić?

Urodziny dla dzieci nie tylko w domu – gdzie jeszcze można je urządzić?

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka może odbywać się w domu, ale nie tylko. Dzisiaj wielu rodziców decyduje się na wybór innego miejsca, aby urządzić niesamowitą imprezę dla swojej pociechy. Gdzie można ją zorganizować?

1. Sala zabaw

Na pierwszym miejscu wśród najczęściej wybieranych lokalizacji do organizacji urodzin dla dzieci znajdują się sale zabaw. To tam na najmłodszych czeka wiele wspaniałych atrakcji, między innymi są to trampoliny, tory przeszkód, baseny z piłeczkami, ścianki do wspinaczki czy małpie gaje.

Wiele sali zabaw ma dodatkowe pokoiki, które przeznaczone są na urodziny dla dzieci oraz inne przyjęcia. Znajdują się w nich stoły i krzesła, więc maluchy mogą odśpiewać tam „Sto lat” dla solenizanta i przekąsić coś smacznego w przerwie w zabawie.

2. Mini zoo

To kapitalna propozycja przeznaczona dla każdego małego miłośnika zwierząt. Mino zoo może być doskonałym miejscem nie tylko do świętowania urodzin w gronie rówieśników, ale także do zdobywania wiedzy o otaczającym świecie. Na najmłodszych czekają rozmaite zwierzęta – kucyki, alpaki, pajęczaki, a to tylko parę przyrodniczych propozycji.

3. Escape room

Urodziny w escape roomie, czyli specjalnym pokoju zagadek to propozycja dla starszaków. Na solenizanta i jego gości czeka wtedy zagadka do rozwiązania, aby wydostać się z zamkniętego pokoju.

Obecnie wiele escape roomów przystosowanych jest także do poziomu najmłodszych, dlatego maluchy mogą wtedy przez współpracę ze sobą odkrywać kolejne tajemnice i razem rozwiązać zagadkę, dobrze się przy tym bawiąc.

4. Gokarty – tor kartingowy

Wśród popularnych miejsc do organizacji urodzin dla dzieci znajdują się tory kartingowe, na których można pojeździć gokartami. Wiele torów ma także własne salki urodzinowe.

Jazda gokartami to szczególnie lubiana atrakcja wśród chłopców. Podczas urodzin uczestnicy mogą zmierzyć się ze sobą na torze i przekonać się, kto będzie pierwszy na mecie.

To tylko kilka pomysłów na urodziny dla dzieci poza domem – na małego solenizanta czeka także o wiele więcej ciekawych propozycji, dlatego warto sprawdzić je wszystkie, by impreza była niezapomniana!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

Fausto Kellem 18 września 2023 - 09:55

Specjalnie dla Was, znalezione w sieci, abyście mogli zdobywać tutaj wiedzę

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej