Strona główna » Zabawy dla dzieci » Przyciągająca zabawa, czyli magnetyczne zabawki dla dzieci

Przyciągająca zabawa, czyli magnetyczne zabawki dla dzieci

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Szukając zabawek dla dzieci, rodzice najczęściej szukają takich rozwijających wyobraźnię i sprawność, a jednocześnie takich, które nigdzie się nie zgubią i wszędzie będzie można je ze sobą zabrać. Magnetyczne zabawki posiadają właśnie te cechy. Sprawdź, dlaczego warto je kupić dla swojej pociechy.

Zabawki magnetyczne – dlaczego warto?

Zabawa to dla dzieci pierwszy krok w odkrywaniu świata. Dzięki kreatywnym zabawkom stymulującym rozwój mózgu Twój maluch może doświadczać zabawy w o wiele ciekawszy sposób. Zabawki magnetyczne dla dzieci z pewnością sprawią dziecku wiele radości, a jednocześnie będą kształtować u niego nie tylko zdolności logicznego myślenia i analizowania, ale też kreatywnego używania wyobraźni.

Magnetyczne układanki sposobem na nudę

Układanki magnetyczne są niezwykle praktycznym rozwiązaniem, ponieważ możemy zabrać je praktycznie wszędzie bez obaw o zgubienie. Co więcej, zabawki magnetyczne dla dzieci wzbudzają dużą ciekawość – maluchy zastanawiają się, jak to się dzieje, że elementy układanki się przyciągają.

Bez trudu znajdziemy magnetyczną układankę, która będzie odpowiadała zainteresowaniom naszej pociechy. Wiele sklepów oferuje tematyczne układanki, jak na przykład „Farma”, która zawiera magnesy z wizerunkami zwierząt i pojazdów, jakie można spotkać na wsi. Dziewczynkom na pewno przypadną do gustu wersje z postaciami, do których należy dopasować magnesy-ubranka.

Warto także dodać, że takie układanki magnetyczne to świetna zabawa zarówno dla maluchów, jak i tych już nieco starszych dzieci. Należy oczywiście odpowiednio dobrać ilość elementów czy poziom skomplikowania układanki do wieku dziecka.

Planszówka w podróży – wybierz magnetyczną!

Magnetyczne gry planszowe to doskonała alternatywa dla telefonu czy tabletu w podróży. Z powodzeniem można zabrać ją do auta, autobusu czy samolotu. Dzięki umieszczonym w pionkach magnesom nie musimy martwić się, że gra podczas podróży nam się rozpadnie. Takie gry planszowe uczą zasad oraz współzawodnictwa, a także logicznego myślenia i akceptacji porażki. Inną, droższą propozycją na prezent może być gokart, który da dziecku dużo frajdy.

Zobacz także grę Pillars of Eternity.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

Kori Hulslander 16 września 2023 - 02:17

Czytając takie rzeczy, aż chce się otwierać komputer

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej