Strona główna » Niemowlak » Kura do karmienia, czyli poduszka must have dla każdej mamy

Kura do karmienia, czyli poduszka must have dla każdej mamy

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Każda mama z całą pewnością rzetelnie przygotowuje się na przyjęcie do domu swojego maluszka. Niemniej jednak kompletując pierwsze wyprawki dla noworodków, młode mamy bardzo często zapominają w tym momencie o sobie.

Organizm kobiety w trakcie porodu wykonuje nadludzki wysiłek, a okres połogu również nie będzie należał do najłatwiejszych. Wobec tego warto, by młode mamy w tym czasie maksymalnie ułatwiły sobie opiekę nad noworodkiem. Pomóc w tym może kura do karmienia. Dlaczego warto więc się na nią zdecydować?

Problemy młodej mamy w okresie połogu

Nie da się ukryć, że tuż po porodzie i powrocie do domu z maluszkiem, młode mamy nie myślą o niczym innym jak tylko o solidnym wypoczynku. Ich organizm jest z cała pewnością wycieńczony i zmęczony, gdyż wydanie na świat dziecka, często uważane jest za prawdziwie nadludzki wysiłek. Niemniej jednak kobiety w okresie połogu w dalszym ciągu przygotowane są na szereg dolegliwości i niedogodności, którym będą musiały stawić czoła. Mogą pojawić się problemy z nietrzymaniem moczu, wahania nastrojów, a nawet i rozdrażnienie. Tak naprawdę jednak nie jest to jeszcze największą przeszkodą. Ogromnym problemem może stać się nawet sam proces karmienia maluszka piersią. Wynika to z faktu, że organizm młodej mamy jest obolały. Nabrzmiałe piersi czy dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa stają się jej codziennością. Jednak noworodek będzie domagał się jedzenia niezwykle często, a młode mamy muszą przyjąć dogodną pozycje- tak, by wspierać dziecko, a jednocześnie zapewnić sobie wysoki komfort. Właśnie dla tego niezbędna może się im okazać poduszka do karmienia. Często wskazuje się na to, że taki gadżet to absolutne must have młodej mamy.

Kura do karmienia La Millou – jak wesprze ona młode mamy i ich pociechy?

Kura do karmienia La Millou to nic innego jak urocza poduszka, która pomoże młodym mamom skutecznie uporać się z procesem karmienia swojego maluszka. W okresie połogu kobiety nie będą wstanie przyjąć wszystkich pozycji w jakich mogą one wygodnie karmić piersią, więc taka poduszka do karmienia okazuje się absolutnie niezbędna. Pozwoli ona wygodnie ułożyć na niej maluszka i zapewni mu odpowiednie podparcie. W tym samym czasie, młoda mama będzie mogła po prostu wygodnie się położyć lub oprzeć i po prostu obserwować noworodka.

Poduszka do karmienia pozwoli odciążyć jej ramiona, a także obolałe plecy, które zasługują na odpoczynek. Zapewni ona także odpowiednie podparcie dziecka, by młoda mama nie musiała się o to martwić. Nie można również zapominać o tym, że kura do karmienia La Millou jest niezwykle estetyczna. Może wiec stanowić nie tylko praktyczny gadżet dla mamy, ale jednocześnie stać się świetną ozdobą do pokoju maluszka. Nie ma co się dziwić, że wiele mam obecnie nie wyobraża sobie karmienia w okresie połogu właśnie bez odpowiedniej poduszki. Nie ma chyba bowiem nic lepszego niż relaks i odprężenie, a także obserwowanie całego procesu karmienia ukochanego dziecka. Kura do karmienia La Millou staje się więc niezbędnym dodatkiem zarówno dla mamy jak i jej pociechy.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

Samo 12 lutego 2024 - 16:25

Trafnie napisane, dlatego warto się zapoznać

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej