Strona główna » Ciąża i poród » Aplikacja do liczenia skurczy podpowie Ci kiedy jechać do szpitala

Aplikacja do liczenia skurczy podpowie Ci kiedy jechać do szpitala

przez Teosto@0115
2 komentarze

Jeżeli jesteś przyszłą mamą, z pewnością bardzo dokładnie obserwujesz swój organizm. Jesteś również wrażliwa na wszystkie zachodzące w nim zmiany. Ciąża to czas odliczania dni i tygodni. Każdy z nich przynosi zmiany w w Twoim ciele, jak i również w rozwoju Twojego przyszłego dziecka. W tygodniach bezpośrednio poprzedzających rozwiązanie, obserwowanie objawów ciążowych staje się szczególnie ważne. Niektóre z nich, takie jak twardnienie brzucha i skurcze mogą świadczyć o zbliżającym się porodzie. Upewnij się, że znasz wszystkie jego zwiastuny i korzystasz z nowoczesnych rozwiązań, pomagających przewidzieć poród.

Aplikacja do liczenia skurczy w Twoim telefonie

Korzystanie z aplikacji ciążowych stało się bardzo popularne wśród przyszłych mam. W okresie ciąży każda kobieta ma potrzebę porządkowania informacji na temat jej przebiegu. Szczególną radość daje monitorowanie rozwoju dziecka. Podczas wizyt u ginekologa przyszłe mamy dopytują o najważniejsze wymiary dzieci, a następnie wpisują je do telefonu. Wiele aplikacji ma funkcję rysowania siatek centylowych. Są to wykresy pokazujące wzrost wagi i najważniejszych wymiarów dziecka w przebiegu ciąży. Na każdym etapie można uzyskać wiele ciekawostek o rozwoju malucha, które wzruszają i działają na wyobraźnię. Aplikacje dają również możliwość zapisywania informacji o kolejnych wizytach u lekarza, terminach badań oraz konieczności przyjmowania leków i suplementów. Pod koniec ciąży aplikacja do liczenia skurczy staje się najważniejszą funkcją w telefonie.

Jak przewidzieć zbliżający się poród?

Wiele kobiet boi się, że nie rozpozna objawów zbliżającego się porodu i nie będzie wiedziała kiedy dokładnie pojechać do szpitala. Aplikacja na android i inne rodzaje telefonów daje możliwość dokładnego odmierzania czasu pomiędzy skurczami. Dlaczego jest to takie ważne? Skurcze w końcowym etapie ciąży są częstą i powszechną dolegliwością. Macica przygotowuje się do porodu na długo przed jego rozpoczęciem. Wiele kobiet tak bardzo przyzwyczaja się do twardniejącego brzucha, że przestaje zwracać uwagę na tę dolegliwość. Natomiast regularne skurcze, których częstotliwość i siła rośnie mogą być sygnałem zbliżającego się rozwiązania. Gdy zauważysz u siebie taki objaw, uruchom telefon i zaznaczaj pojawiające się skurcze. Aplikacja podpowie Ci, w którym momencie warto pojechać do szpitala.

Duży wybór aplikacji na android i inne systemy telefoniczne sprawia, że każda przyszła mama wybierze coś dla siebie. Nowoczesne rozwiązania na telefony stworzono, aby towarzyszyły kobiecie na każdym etapie ciąży.

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Rusty Mcglothlin 15 września 2023 - 22:35

Ten tekst powinien przeczytać każdy, najlepiej jeszcze dobrze zapamiętać

Odpowiedz
Arlean Lucic 18 września 2023 - 08:26

To jest dopiero niezłe. Wcześniej by mi do głowy nie przyszło

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej