Jakie są możliwości zarobkowe przy okazji?

Jakie są możliwości zarobkowe przy okazji

Każdy z Nas nieraz słyszał o możliwości jakie przynosi bycie konsultantki kosmetycznej. Będzie to zajęcie drugorzędne, jakie możemy wykonywać przy okazji i w preferowany przez Nas sposób. To od Nas kompletnie zależy ile zaangażujemy czasu w tą pracę a także jakiego rodzaju metody wdrożymy aby skutecznie zdobywać klientów.

Jakim sposobem stać się konsultantką kosmetyczną?

Spółek kosmetycznych działających w filii sprzedaży bezpośredniej okazuje się być niezmiernie dużo. Warto w tym miejscu zastanowić się jaka firma jest w stanie zagwarantować Nam wysokie zarobki przy proporcjonalnej dla nas sprzedaży. Świetnie może tu sprawdzić się Avon, który promuje zarówno małych jak i dużych sprzedawców. Już od najmniejszych zamówień otrzymujemy rabat 15%, czym większe zamówienie tym rabat zwiększa się nawet do 40%. Dzięki temu jesteśmy też zmotywowani aby zamawiać coraz więcej i pozyskiwać tym samym coraz więcej klientów. W którymś momencie taki system sprawia, że nie tylko mamy spory rabat ale również dzięki dużej sprzedaży jaką mamy również dużo zarabiamy. W AVON są tacy co zarabiają extra kilkaset złotych miesięcznie i jest to dla nich świetna forma dodatkowego dochodu, są i tacy którzy całkowicie się z tego utrzymują i powodzi im się naprawdę dobrze. Możliwości w Avon jest wiele, to co wybierzemy zależy całkowicie od Nas.

Jak zarabia się w Avon?

Konsultantka Avon zyskuje dzięki temu, że sama dzierży rabat. Warto też mieć na uwadze oferty specjalne z katalogu Focus ponieważ nawet jak zamawiamy na małe kwoty to jesteśmy w stanie zamawiać taniej nawet o połowę. Oferty z broszury Focus pełne są też w wyprzedaże i promocje przecenione o 70%. Focus to ulotka oddana konsultantką z ofertami przeznaczonymi wyłącznie dla im. Gdy wiemy jaki mamy upust jesteśmy wstanie zbadać jak wiele zarobimy. Dla przykładu jeśli kupimy na kwotę 800zł w danym katalogu to uzyskamy rabat na poziomie 30%. Wbrew tego iż cena katalogowa wynosi 800zł to po rabacie za takie kosmetyki zapłacimy mniej aż o 30%. Gdy kosmetyki zostaną dostarczone oraz dodatkowo sprzedamy je Naszym klientom w cenach katalogowych to zysk będzie na rzecz Nas.

Dlaczego warto być konsultantką?

Praca konsultantki jest to zajęcie całkowicie dodatkowe. Wiele konsultantek kupuje jedynie na własne potrzeby co jakiś czas. Bywają i takie osoby, które mocno się angażują. Opcji tu posiadamy naprawdę dużo. Większość konsultantek rozprowadza produkty swym znajomym. Nie musimy w tym okresie namawiać nikogo na zakup produktów kosmetycznych u Nas. Trzeba tylko spytać potencjalnego klienta czy może chciałby obejrzeć obecny katalog Avon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *