Strona główna » LIFESTYLE » Cotton balls – dekoracyjne lampki nie tylko do pokoju dziecięcego

Cotton balls – dekoracyjne lampki nie tylko do pokoju dziecięcego

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Cotton balls, czyli delikatne oświetlenie zamknięte w formie dekoracyjnych kul, to absolutny hit. Niewielkich rozmiarów sznury ze świecącymi kulami dostępne są w różnych kombinacjach kolorystycznych. Świetnie wpasowują się do każdego pomieszczenia. Mogą zostać umieszczone zarówno w salonie, jak i pokoju dziecka. Co więcej, dzięki temu, że zasilane są bateriami, można zawiesić je praktycznie wszędzie – na lustrze, między półkami czy na balkonie. Jeśli chcesz, aby twoje pomieszczenie stało się bardziej przytulne, sięgnij po cotton balls!

 

Dekoracyjne oświetlenie cotton balls

Jednobarwne lub kolorowe, długie lub krótkie łańcuchy, o takich samych lub różnych rozmiarach kul – dostępnych form cotton balls jest niezliczona ilość. Świetlne girlandy cotton balls to absolutnie nieodzowny element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Świetne sprawdzą się zawieszone na łóżku dziecięcym, na firance, półce z zabawkami lub jako dekoracja stołu. Możliwości ich wykorzystania są nieograniczone, tak jak liczba modeli dostępna w sprzedaży.

 

Cotton balls na baterie

Cotton balls na baterie to świetne rozwiązanie, jeżeli chcemy umieścić je w miejscu, w którym nie ma w pobliżu gniazdka elektrycznego. Niezależne zasilanie na baterie otwiera przed nami wiele możliwości. Cotton balls często wykorzystywane są na tarasach, patio, czy balkonach. Powodem tego jest głównie ich wielofunkcyjność – przede wszystkim oświetlają, ale również nadają przytulnego klimatu. Co więcej, dzięki swojej budowie nie plączą się, łatwo można je ułożyć w dekoracyjnej formie na dowolnej powierzchni.

 

Cotton balls na prąd

Oprócz cotton balls na baterie możemy również spotkać się z takimi zasilanymi prądem. Warto zaznaczyć, że ich zużycie prądu jest bardzo niskie i przykładowo 20 kul to koszt około 30 zł na rok (ok. 8h dziennie). Przy zakupie należy sprawdzić, czy producent dołącza zapasowe lampki. Dzięki temu w przypadku przepalenia żarówki nie będziemy musieli wymieniać całości, a jedynie tą, która przestała działać.

 

Cotton balls solarne

Solarne cotton balls to nic innego jak lampki ładowane za pomocą promieni słońca. Tak jak te na baterie, nie wymagają podłączenia do prądu, dzięki czemu mogą zostać umieszczone w dowolnym miejscu. Świetnie sprawdzają się jako dodatkowe oświetlenia na letnie imprezy w ogrodzie. Oczywistą zaletą jest również ich energooszczędność oraz długa żywotność.

 

Cotton balls – idealny dodatek do wnętrz

Jeżeli w danej przestrzeni brakuje ci delikatnego, ciepłego i przytulnego światła, z pewnością warto sięgnąć po kule cotton balls. Ich ogromną zaletą jest także niska cena, która sprawia, że w niewielkim budżecie możesz uzyskać bardzo atrakcyjną dekorację. Cotton Balls dostępne są w różnych długościach oraz ilości kul. Najczęściej można spotkać się z 10, 20, 35 lub 50 żarówkami. Ogromny wybór rozmiarów i kolorów sprawi, że każdy z łatwością wybierze idealny zestaw oświetlenia cotton balls do każdej przestrzeni.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

Lavern Morataya 16 września 2023 - 02:09

Twój wpis daje mi kopa do działania.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej