Strona główna » BUSINESS » Znajdź najlepsze darmowe zdjęcia stockowe

Znajdź najlepsze darmowe zdjęcia stockowe

przez Teosto@0115
2 komentarze
W dowolnym miejscu w Internecie można stosunkowo łatwo znaleźć bezpłatne zdjęcia stockowe. Istnieje wiele witryn z obrazami stockowymi, które oferują zdjęcia bez tantiem i bezpłatne pliki do pobrania.

StockFreeImages.com oferuje setki tysięcy darmowych obrazów bezpośrednio w produkcie. Jeśli chcesz dodać obraz do slajdu, możesz po prostu przeszukać ich bezpłatną bibliotekę bez konieczności sprawdzania innych witryn.
Fotografia zawsze była integralną częścią projektowania. Niestety, przyzwyczailiśmy się do kiepskich zdjęć stockowych przedstawiających ludzi w garniturach, którzy ściskają sobie ręce. Wiele z tych zdjęć jest nie tylko lepkich, ale kosztują dużo pieniędzy.
Wiele z tych zdjęć jest wolnych od ograniczeń związanych z prawami autorskimi lub objętych licencją na udostępnienie domeny publicznej Creative Commons. Oznacza to, że możesz kopiować, edytować, rozpowszechniać i eksportować pracę, nawet w celach komercyjnych, bez pytania o pozwolenie.
Jednak niektóre zdjęcia mogą wymagać rozpoznania. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby określić, której licencji podlegają, ale nadal zachęcamy do przeprowadzenia własnych badań i ustalenia, w jaki sposób można wykorzystać te obrazy.
Szukasz odpowiednich obrazów do swojego sklepu internetowego, strony internetowej lub kanału mediów społecznościowych. Nie masz czasu na fotografowanie produktów, więc przeszukiwałeś wiele darmowych zdjęć do wykorzystania, ale wciąż natrafiasz na tandetne zdjęcia stockowe ludzi świętujących w salach konferencyjnych lub śmiejących się w sałatkach.
Wszyscy mieli problem, że faktycznie potrzebowali ładnego zdjęcia i nie mieli go pod ręką. Korzystanie z Google może szybko doprowadzić do pozwu, więc jest to coś, czego zdecydowanie powinieneś unikać, jeśli chcesz zrobić to właściwie. Rozwiązaniem są obrazy bez tantiem z niektórych baz danych obrazów, które są dostępne dla najlepszych: za darmo.
Jak wspomniano powyżej, szczególnie w przypadku obrazów wolnych od opłat licencyjnych należy zwrócić uwagę na warunki licencji. Dlatego, mimo że są to wszystkie bazy danych dla obrazów bezpłatnych i wolnych od tantiem, zawsze czytaj warunki licencji i pamiętaj o licencji każdego obrazu. Wtedy powinieneś być w stanie cieszyć się darmowymi obrazami bez żadnych obaw.

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Johanne Marquis 16 września 2023 - 01:32

Te treści są warte uwagi nie tylko specjalistów. Każdy powinien to wiedzieć

Odpowiedz
Deane Eastman 18 września 2023 - 11:24

Jak macie chwilę to podrzucam ciekawą lekturę

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej