Strona główna » INNE » Takiego konkursu jeszcze nie było! Wygraj czarter jachtów do końca życia!

Takiego konkursu jeszcze nie było! Wygraj czarter jachtów do końca życia!

przez Teosto@0115
2 komentarze

W Polskiej rzeczywistości czarter jachtów to marzenie wielu miłośników wypoczynku nad wodą.Już samo wynajęcie łódki na mazurskich jeziorach bywa trudnością nie do pokonania, a co dopiero możliwość pływania na eleganckim jachcie po ciepłych wodach morza śródziemnego? Globe Sailor to firma od 15 lat spełniająca marzenia miłośników żeglarstwa, która pośredniczy w czarterze jednostek pływających. Z okazji jubileuszu działalności jej właściciele zorganizowali konkurs dla miłośników wodnych wojaży.

Globe Salior – firma spełniająca marzenia

Globe Salior to firma od lat pośrednicząca w czarterze jednostek pływających. Dzięki niej każdy, kto o tym zamarzy, może skorzystać z wypoczynku na jachcie. Osoby posiadające patent żeglarski mogą zamówić w Globe Salior wybraną przez siebie jednostkę i korzystać z niej do woli. Osoby nie mające uprawnień do pływania mają możliwość skorzystania z rejsów kabinowych. Dzięki szerokiej siatce współpracowników za pośrednictwem www.globesailor.pl można wyczarterować jednostkę pływającą niemal na całym świecie. Miłośnicy europejskich kurortów z pewnością chętnie spędzą czas w Chorwacji a ceniący sobie dalekie podróże chętnie odwiedzą Karaibskie Wyspy, natomiast podróżnicy lubiący chłodniejsze klimaty docenią możliwość pływania w pobliżu wód skandynawskich. Firma Globe Salior oferuje również możliwość personalizacji jachtów poprzez fototapety, które mogą odzwierciedlać indywidualne preferencje klientów.

 

15 lat minęło – konkurs z okazji jubileuszu firmy

W tym roku mija 15 lat od dnia powstania Globe Salior. Przez ten czas firma bardzo się rozwinęła. Dzięki usilnym staraniom pracowników siatka współpracujących z nią właścicieli jachtów i innych jednostek pływających bardzo rozrosła się. Dzięki temu każdego dnia firma organizuje wypoczynek wielu miłośnikom pływania.

W 15 rocznicę powstania firmy postanowiliśmy podzielić się tym, co dla nas najważniejsze – miłością do pięknych jednostek pływających i czasu spędzonego na wodnych wojażach. Dlatego postanowiliśmy zorganizować specjalny konkurs dla wszystkich chętnych. Do wygrania jest niebagatelna nagroda -jaką jest coroczna przygoda na światowych wodach.czarter jachtów

Dożywotnie wakacje na jachcie? Naprawdę warto!

Konkurs zorganizowany na 15. rocznicę powstania Globe Salior jest niezwykły i niepowtarzalny. Osoba, która zwycięży będzie mogła każdego roku, dożywotnio, wyczarterować dowolną jednostkę pływającą na wybrany przez siebie czas, w dowolnym terminie. Kwota przeznaczona przez Globe Salior na zwycięski na czarter wynosi 3000 euro rocznie. Zwycięzca nie jest jednak ograniczony tą kwotą. Jeśli marzy o dłuższym wypoczynku lub chce skorzystać z większego jachtu może to zrobić za dopłatą. Nagroda konkursowa jest gwarancją udanych wakacji przez wiele kolejnych lat. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić stronę https://konkurs.globesailor.pl/ .

 

Globe Salior to firma specjalizująca się w zakresie czarteru jednostek pływających. Każdego roku organizuje wypoczynek tysiącom swoich klientów. Z usług firmy korzystają głównie osoby z patentami żeglarskimi, ale także osoby bez uprawnień znajdą tu coś dla siebie. W swojej ofercie Global Salior posiada setki jachtów, katamaranów czy łodzi o różnej wielkości i klasie. Można wyczarterować jednostkę pływającą i samodzielnie pływać lub skorzystać z usług wykwalifikowanej załogi.

Tekst opracowany przy współpracy z producent wiat.

 

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Valentin Woolston 16 września 2023 - 00:17

No to jest bardzo interesujące. Warto podawać dalej

Odpowiedz
Daniel Cosen 18 września 2023 - 10:09

Cieszę się, że mogłem przeczytać ten artykuł.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej