Strona główna » Zabawy dla dzieci » Postacie z książek dla dzieci po angielsku

Postacie z książek dla dzieci po angielsku

przez Teosto@0115
2 komentarze

Książeczki dla dzieci to znakomity sposób na naukę języka angielskiego przez najmłodszych. Jakie postacie można w nich spotkać? Oto najpopularniejsi bohaterowie z anglojęzycznych książek dla dzieci!

Książeczki dla dzieci to znakomity sposób na naukę języka angielskiego przez najmłodszych. Jakie postacie można w nich spotkać? Oto najpopularniejsi bohaterowie z anglojęzycznych książek dla dzieci!

Od wielu lat niesłabnącą popularnością wśród maluchów z całego świata cieszą się książki dla dzieci opowiadające o przygodach Świnki Peppy i jej najbliższych — Brata George’a, Mamy Świnki, Taty Świnki, Dziadka Psa, Pana Zebry, Kotka Candy i Królika Richarda. Jednym z ciekawszych wydawnictw z tą postacią w roli głównej jest „Peppa Pig: Marvellous Magnet Book.” To interaktywna książka sprzedawana w zestawie wraz z magnesami przedstawiającymi poszczególnych bohaterów tej właśnie bajki. Książka ta doskonale ćwiczy koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową i rozumienie poleceń w języku angielskim. Wszystkim fanom świnki Peppy do gustu przypadnie także „Peppa Pig: Fairy Tale Little Library”, czyli zestaw 6 mini książeczek zawierających różne opowiadania w baśniowym klimacie.

Każdy maluch uczący się języka angielskiego, zna również postać, jaką jest Gruffalo. To stworek wymyślony pewnego dnia przez małą myszkę spacerującą po lesie. Doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka będzie „The Gruffalo: Book and Toy Gift Set.” To komplet, w skład którego wchodzi bestsellerowa książka Julii Donaldson — „The Gruffalo” oraz maskotka głównego bohatera.

Dzieciom nie trzeba także przedstawiać słynnej głodnej gąsienicy z serii książek The Very Hungry Caterpillar. Godną polecenia pozycją jest między innymi „The Very Hungry Caterpillar: Touch and Feel Playbook.” To sensoryczna książeczka dotykowa dla dzieci, która doskonale sprawdzać będzie się podczas nauki liczenia, kolorów czy nazw różnych zwierząt.

Pociechy, które uczą się języka angielskiego z pewnością spotkały się również z Myszką Maisy. Jedną z książek z bohaterką w roli głównej jest „Maisy’s Day Out.” To twardo stronnicowy słownik obrazkowy dla najmłodszych. Dzięki niemu dzieci mogą poznać nazwy zwierząt żyjących na farmie czy atrakcji, jakie czekają na nich na placu zabaw.

Pamiętajmy, że książki dla dzieci po angielsku są wspaniałą skarbnicą nowego słownictwa i doskonalą znajomość języka angielskiego. Ale tego typu książki to także wspaniała rozrywka i ucieczka od nudy. Dlatego zachęcajmy nasze dzieci do ich czytania. W internecie dostępne są strony internetowe, które polecają książeczki dla dzieci w języku angielskim. Można skorzystać z tych rad lub poszukać samemu ciekawych pozycji książkowych w sklepach internetowych lub w lokalnych księgarniach. Spróbujmy, bo zaszczepienie w dzieciach miłości do książek warto rozpocząć już od lat najmłodszych.

Dowiedz się więcej na temat elektronicznych książek kucharskich!

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Rex Bacigalupo 16 września 2023 - 00:37

Twoje treści sprawiają, że jestem lepszą osobą.

Odpowiedz
Lasonya Schwaderer 18 września 2023 - 10:28

Takie treści są mi potrzebne w codziennym życiu.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej