Strona główna » Na każdy temat » Jaką atrakcję w Kołobrzegu wybrać, na aktywny wypoczynek?

Jaką atrakcję w Kołobrzegu wybrać, na aktywny wypoczynek?

przez Teosto@0115
2 komentarze


Lato jest świetnym czasem jeśli chodzi o aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu nad morzem. Jak jednak zagospodarować czas dzieciom, kiedy pogoda nie dopisuje, a temperatury stają się coraz niższe? Najlepiej wybrać się całą rodziną do całorocznego parku zabaw dla dzieci. A gdzie można znaleźć taki park nad polskiem morzem? Oczywiście w Kołobrzegu!

Czym wyróżnia się Park Pomerania?

Jest to z pewnością jedna z najciekawszych atrakcji w Kołobrzegu dla dzieci. Od innych wesołych miasteczek, napewno wyróżnia go całoroczna strefa. Oznacza to, że w Parku Pomerania https://parkpomerania.pl można świetnie spędzić czas, bez względu na panującą pogodę. A koniec lata nie przeszkodzi w cudownej zabawie. To największe wesołe miasteczko w województwie zachodniopomorskim, gwarantuje świetną zabawę, nie tylko dla najmłodszych. Ogromny teren i ilość atrakcji, to zapowiedź zabawy, przez cały dzień.

Wesołe miasteczko nad morzem

Co można znaleźć w tym wesołym miasteczku nad morzem?

  • Halę zabaw
  • Atrakcje sezonowe
  • Wioskę wikingów
  • Sale urodzinowe

Hala zabaw, to właśnie tutaj, na ponad 3000 m² rozciąga się małpi gaj, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, boiska, trampoliny, automaty do gier, ścianki wspinaczkowe oraz wiele innych atrakcji dostępnych przez cały rok. Atrakcje sezonowe to wodny świat, karuzele, które kuszą fanów ekstremalnej zabawy oraz dmuchańce i plac zabaw dla najmłodszych.

Wodne atrakcje, to idealny sposób na ochłodę w upalne dni. Mini zoo, to miejsce, które warto odwiedzić bez względu na wiek. Zamieszkują je trzy alpaki Czekoladka, Antoś i Bunia. Radar i Lukier to kucyki, które mieszkają po sąsiedzku. Można w nim spotkać również dekoracyjne gołębie, majestatyczne pawie oraz stadko jeleni oraz danieli. To tutaj znajdują się te wyjątkowe atrakcje Kołobrzegu.

Wioska Wikingów to niezwykła kraina, która przenosi do królestwa prawdziwych Wikingów. Można w niej dowiedzieć się, jak dawniej żyli, co jedli, jaką bronią się posługiwali Wikingowie. Jest to istna nauka przez świetna zabawę.

Sale urodzinowe to wspaniałe, tematyczne pomieszczenia, które przeniosą jubilata i jego przyjaciół do jednego z kilku wyjątkowych światów. Można wybierać wśród sali księżniczek, Avengersów, Jednorożców, Minecrafta i Psiego Patrolu. Podczas urodzin wykfalifikowany animator zadba o świetną zabawę dla całej grupy.

Świetna lokalizacja – 15 minut od Kołobrzegu

Do Parku Pomerania bez trudu można dotrzeć samochodem. Znajduje się on jedynie 14 kilometrów od Kołobrzegu, w miejscowości Pyszka. Na miejscu na Klientów czeka duży parking, czynny przez cały rok. Jest to również doskonałe miejsce dla niezmotoryzowanych. Do tego parku zabaw dla dzieci, można bez trudu dojechać komunikacją zbiorową z Kołobrzegu, kursuje M-Bus.

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Haywood Shotts 15 września 2023 - 23:30

Jesteś naprawdę utalentowanym pisarzem.

Odpowiedz
Clarice Pulsifer 18 września 2023 - 09:21

Jestem Ci wdzięczny/na za te wskazówki.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej