Strona główna » Niemowlak » Nowoczesne rozwiązania w butelkach do karmienia niemowląt

Nowoczesne rozwiązania w butelkach do karmienia niemowląt

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Buteleczki dla dzieci nie muszą być ciężkie i niewygodne w użyciu. Na rynku akcesoriów do karmienia dzieci są butelki dla niemowląt, które każde karmienie zamienią w fascynującą przygodę. W tym artykule znajdziesz garść pożytecznych porad na temat najlepszych butelek do mleka, soczków i herbatek dla maluchów.

Bezpieczne buteleczki dla dzieci i niemowląt

Chcesz wychować swoje dzieciątko w zgodzie z naturą? Dbasz o jego zdrowie i pogodne samopoczucie? To normalne, przecież Twoje dziecko jest dla Ciebie największym skarbem. To dlatego wybierasz atestowane zabawki, ubranka wykonane z naturalnych materiałów i bezpieczne buteleczki dla dzieci. Jakie butelki dla niemowląt są bezpieczne dla zdrowia malucha? Przede wszystkim powinny być wykonane ze starannie dobranych materiałów, bez szkodliwych chemicznych dodatków. Wysokiej jakości butelki na mleko i napoje dla maluchów, zapobiegają rozlewaniu płynów, powstawaniu grudek w mleku czy zachłystywaniu się przez malucha.

Prostsze i jeszcze bardziej wygodne karmienie!

Butelki dla niemowląt to jedne z najważniejszych dziecięcych akcesoriów. Dziecko nie może być głodne ani spragnione. Nie zaczeka cierpliwie, aż ktoś poda mu mleko czy wodę do picia. Dlatego buteleczki dla dzieci zabiera się na spacer, na wizytę u znajomych, na wakacyjne wyjazdy i wizyty w przychodni lekarskiej. Przy czym warto wybrać te najlepsze, w których wygodnie wymieszasz mleko w proszku i podasz je maluchowi bez obawy, że płyn wyleje się dziecku na koszulkę czy twarz, albo do torebki, jeśli dziecko wszystkiego nie wypije. To nie wszystko. Wysokiej jakości butelki dla dzieci mają też funkcję samosterylizacji, dzięki czemu bakterie są usuwane, a Ty możesz zapomnieć o wyparzaniu butelek. Kolejna przydatna funkcja to specjalnie zaprojektowany układ przepływu płynu, zapobiegający przedostaniu się powietrza do układu pokarmowego dziecka. Maluch zjada mleko i pije podany napój bez połykania powietrza. Minimalizuje to powstanie czkawki i bolesnych kolek.

karmienia niemowląt

Butelki dla niemowląt

Zastanawiasz się, gdzie kupić bezpieczne i wygodne w użytkowaniu butelki dla dziecka? Kupisz je w drogerii internetowej na stronie drmaxdrogeria.pl. Dostępne w sklepie rodzaje butelek, to:

  • butelki samosterylizujące;
  • Lovi butelka antykolkowa;
  • butelka antykolkowa Twistshake;
  • butelka antykolkowa Medical Lovi;
  • butelka Avent Natural.

Komplety butelek zawierają wygodne smoczki, które nie zaburzają naturalnego odruchu ssania. Niektóre rodzaje butelek sprzedawane są w komplecie z kubkami do pojenia. W drogerii kupisz też wiele innych akcesoriów dla małych dzieci i mam. Sprawdź ofertę sklepu, wybierz potrzebne produkty i zrób wygodne zakupy online.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

Pandolona 12 lutego 2024 - 18:27

To coś więcej niż artykuł – to prawdziwa podróż intelektualna.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej