Strona główna » Zabawy dla dzieci » Auta na akumulator – frajda dla dzieci i ich rodziców

Auta na akumulator – frajda dla dzieci i ich rodziców

przez Teosto@0115
2 komentarze

Zabawki imitujące samochody to od wielu dekad ulubiony rodzaj zabawek wielu chłopców. Kto z nas nie lubił bawić się miniaturowymi modelami samochodzików w dzieciństwie? Zabawa samochodami od najmłodszych lat może stanowić swego rodzaju „wprowadzenie” w świat dorosłych. Jeśli Twoje dziecko przepada za modelami samochodów – warto rozważyć możliwość zakupu auta na akumulator. Ten wyjątkowy rodzaj zabawki znacznie podnosi przyjemność płynącą z zabawy – korzystające z nich dzieci mają bowiem okazję po raz pierwszy w życiu samodzielnie zasiąść za kierownicą samochodu.

Auta na akumulator – frajda i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Na czym polega zabawa autem na akumulator? Jest to „dziecinnie” łatwe. Za pomocą prostych mechanizmów nasze pociechy mogą wprowadzić auto w ruch, regulować jego prędkość oraz zatrzymywać. Auta takie przeznaczone są oczywiście do korzystania na świeżym powietrzu – zarówno na chodniku, drodze asfaltowej, jak i naturalnej glebie. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych mechanizmów napędzających, auta na akumulator świetnie radzą sobie na nierównym i wyboistym terenie.

Dostępne modele spełniają przy tym wysokie standardy bezpieczeństwa. Oprócz pasów, ograniczonej prędkości (zazwyczaj mniejszej niż 15 km/h) oraz świateł, każdy model wyposażony jest w dodatkowy pilot, przeznaczony dla nadzorujących zabawę rodziców.  Dzięki temu zabawa autem na akumulator jest całkowicie bezpieczna, jeśli tylko odbywa się pod okiem osoby dorosłej.

Auta na akumulator

Auta na akumulator – realistyczna imitacja prawdziwych modeli

Nie powinno dziwić, że dostępne modele aut na akumulator są niezwykle podobne do prawdziwych samochodów. W dodatku – imitują konkretne oryginalne modele w sposób bardzo wierny i szczegółowy. Zazwyczaj są jednak w pewnym stopniu uproszczone – przykładowo: wyposażone są tylko w dwa miejsca siedzące, przeznaczone do rozmiarów naszych pociech.

Szczególną popularnością cieszą się auta BMW na akumulator dla dzieci. Ich profesjonalnym dystrybutorem w naszym kraju jest portal: https://www.ekstrazabawki.pl, oferujący kilkadziesiąt różnych miniaturowych modeli. Co niezwykle ważne dla fanów tej marki – poszczególne modele aut na akumulator cieszą się oryginalną licencją uzyskaną od koncernu BMW.

Warto także wspomnieć o dodatkowych udogodnieniach oferowanych przez poszczególne modele. Oprócz podstawowych mechanizmów sterujących, niektóre dysponują także skrzynią biegów (podnoszącą poziom realizmu zabawy), modułem odtwarzającym muzykę, wejściem USB i na kartę SD. Dzięki temu nasze dzieci mogą poczuć się w trakcie zabawy jak prawdziwi dorośli kierowcy.

Zobacz też inne posty

2 komentarze

DuzyBen_spending47 29 stycznia 2024 - 22:44

Zachęcam do przeczytania – to coś, co naprawdę rozwija umysł.

Odpowiedz
Czekoladowa 31 stycznia 2024 - 21:30

To nie tylko ciekawy tekst, ale i źródło nowych pomysłów i inspiracji.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej