4 pomysły na prezent dla nastolatki do 100 zł

Prezent dla nastolatki do 100 zł

Wybór prezentu dla nastolatki jest trudny. Z jednej strony dziewczyny są w tym wieku jeszcze dziećmi, a z drugiej strony nie można ich traktować jak kilkuletniego malucha. Co kupić nastolatce na prezent? W dzisiejszym artykule przedstawiamy 4 pomysły na prezent dla nastolatki do 100 zł.

  1. Plakat

Bardzo dobrym rozwiązaniem są plakaty, bo łączą świat dzieci i dorosłych. Wszystko zależy od tego, jaki będzie to plakat. Przy jego wyborze nie można zapomnieć o kolorze ścian w pokoju nastolatki. Tutaj obowiązują dwie zasady: albo plakat wpisujący się w kolorystykę pokoju, albo będący całkowitą kolorystyczną kontrą.

Jednak nie zapominajmy, że najważniejsza jest treść plakatu. Warto postawić na plakaty z hasłami motywującymi do realizowania postawionych przed sobą celów i spełniania marzeń. Od razu dodajmy, że hasło „ucz się” nie przypadnie do gustu, ale na szczęście zdecydowana większość z nich ma napisy w języku angielskim, które zdecydowanie lepiej wyglądają. Dla bezpieczeństwa zawsze można wybrać plakat bez napisów.

Warto też wybrać plakat, który nawiązuje od zainteresowań nastolatki. Jeśli lubi serial 13 powodów to wybierz plakat z tym motywem.

Nasze propozycje:

Linki do zaprezentowanych plakatów. DaWanda, Soy Luna, Ornamentyka

2. Książka

Uniwersalnym, ale też bardzo potrzebnym w tym wieku prezentem, jest książka. Dzięki dobrej, wciągającej historii można pokazać, że świat książek nie kończy się na szkolnych lekturach. Na rynku jest wiele pozycji skierowanych do nastolatków. Przy wyborze pomocna jest półka z książkami w pokoju, a raczej to, jakie książki już się na niej znajdują. Jeśli ktoś uwielbia fantastykę i tylko takie książki ma w swoim pokoju, to wybór kryminału obarczony jest dużym ryzykiem nietrafienia w gust.

Nasze propozycje:

Wymienione wyżej książki możecie znaleźć m.in. tu: „13 minut„, „13 powodów” i „Daj mi odpowiedź

3.  Kalendarz

Prezent może być też bardzo praktyczny. Wcale nie takim głupim pomysł, jak mogłoby się wydawać, jest kupienie kalendarza, w którym można wszystko spisać i zaplanować

Wyżej podane propozycje znajdziecie tu i tu

4. Ciepłe kapcie

Ale w życiu przychodzi taki moment, że nawet najbardziej rozrywana nastolatka chce spędzić trochę czasu w swoim pokoju, odpocząć od wszystkiego i otaczających ją ludzi. Wtedy miękkie i ciepłe kapcie mogą być nieocenione. Idealny prezent dla nastolatki do 100 zł, która ma urodziny na jesień lub w zimie.

Powyższe kapcie można znaleźć w sklepie

 

Idealny prezent powinien być dopasowany do wieku oraz zainteresowań dziecka. Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 propozycje na prezent dla dziecka, w którym znajdują się róznorakie prezenty jak ciekawy gadżet  technologiczny aż po Lego!

Publikacja zaczerpnięta z: kobieta.wp.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.