Strona główna » Nastolatek » 4 pomysły na prezent prezent dla jedenastolatki 100 zł

4 pomysły na prezent prezent dla jedenastolatki 100 zł

przez Teosto@0115
2 komentarze

Prezent dla jedenastolatki do 100 zł mogą być trudnymi prezentami, ponieważ wiele prezentów dla nastolatków może kosztować więcej niż 100 zł. Jednak nadal można znaleźć prezenty, które są w przystępnej cenie i sprawią radość jedenastolatkowi. Przykładowe prezenty dla nastolatków do 100 zł, to: książki, gry planszowe lub wideo, prenumerata magazynu, słuchawki bezprzewodowe, zestaw do robienia biżuterii, prezenty tematyczne, takie jak prezent związany z ulubionym filmem lub serialem. Nastolatkowie mogą również ucieszyć się prezentami praktycznymi

Wybór prezentu dla nastolatki jest trudny. Z jednej strony dziewczyny są w tym wieku jeszcze dziećmi, a z drugiej strony nie można ich traktować jak kilkuletniego malucha. Co kupić nastolatce na prezent? W dzisiejszym artykule przedstawiamy 4  prezent dla jedenastolatki do 100 zł.

  1. Plakaty to dobre prezenty dla nastolatków do 100 zł

Bardzo dobrym rozwiązaniem są plakaty, bo łączą świat dzieci i dorosłych. Wszystko zależy od tego, jaki będzie to plakat. Przy jego wyborze nie można zapomnieć o kolorze ścian w pokoju nastolatki. Tutaj obowiązują dwie zasady: albo plakat wpisujący się w kolorystykę pokoju, albo będący całkowitą kolorystyczną kontrą.

Jednak nie zapominajmy, że najważniejsza jest treść plakatu. Warto postawić na plakaty z hasłami motywującymi do realizowania postawionych przed sobą celów i spełniania marzeń. Od razu dodajmy, że hasło “ucz się” nie przypadnie do gustu, ale na szczęście zdecydowana większość z nich ma napisy w języku angielskim, które zdecydowanie lepiej wyglądają. Dla bezpieczeństwa zawsze można wybrać plakat bez napisów.

Warto też wybrać plakat, który nawiązuje od zainteresowań nastolatki. Jeśli lubi serial 13 powodów to wybierz plakat z tym motywem.

Nasze propozycje:

prezent dla jedenastolatkiprezent dla jedenastolatkiprezent dla jedenastolatki

Linki do zaprezentowanych plakatów. DaWanda, Soy Luna, Ornamentyka

2. Książka to dobry prezent dla jedenastolatki

Uniwersalnym, ale też bardzo potrzebnym w tym wieku prezentem, jest książka. Dzięki dobrej, wciągającej historii można pokazać, że świat książek nie kończy się na szkolnych lekturach. Na rynku jest wiele pozycji skierowanych do nastolatków. Przy wyborze pomocna jest półka z książkami w pokoju, a raczej to, jakie książki już się na niej znajdują. Jeśli ktoś uwielbia fantastykę i tylko takie książki ma w swoim pokoju, to wybór kryminału obarczony jest dużym ryzykiem nietrafienia w gust.

Nasze propozycje:

Prezent dla nastolatki do 100 zł
"13 minut" by Sarah Pinborough
Prezent dla nastolatki do 100 zł
"13 powodów" by Jay Asher
Prezent dla nastolatki do 100 zł
"Daj mi odpowiedź" by Sandy Hall

Wymienione wyżej książki możecie znaleźć m.in. tu: “13 minut“, “13 powodów” i “Daj mi odpowiedź

3.  Kalendarz to dobry upominek dla nastolatków

Prezent  dla jedenastolatki może być też bardzo praktyczny. Wcale nie takim głupim pomysł, jak mogłoby się wydawać, jest kupienie kalendarza, w którym można wszystko spisać i zaplanować

Prezent dla nastolatki do 100 zł
Kalendarz dla nastolatki
Prezent dla nastolatki do 100 zł
Kalendarz dla nastolatki

Wyżej podane propozycje znajdziecie tu i tu

4. Ciepłe kapcie

Ale w życiu przychodzi taki moment, że nawet najbardziej rozrywana nastolatka chce spędzić trochę czasu w swoim pokoju, odpocząć od wszystkiego i otaczających ją ludzi. Wtedy miękkie i ciepłe kapcie mogą być nieocenione. Idealny prezent dla jedenastolatki do 100 zł, która ma urodziny na jesień lub w zimie.

Prezent dla nastolatki do 100 zł
Kapcie Panda
Prezent dla nastolatki do 100 zł
Kapcie Pies

Powyższe kapcie można znaleźć w sklepie

 

Idealny prezent powinien być dopasowany do wieku oraz zainteresowań dziecka. Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 propozycje na prezent dla dziecka, w którym znajdują się róznorakie prezenty jak ciekawy gadżet  technologiczny aż po Lego!

Publikacja zaczerpnięta z: kobieta.wp.pl/

 

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Muriel Levar 16 września 2023 - 01:19

Kto tego jeszcze nie wie, powinien nadrobić zaległości. Polecam!

Odpowiedz
Muriel Levar 18 września 2023 - 11:10

Niepokojąco mało osób o tym wie, a przecież to jest bardzo ważne. Nie uważacie?

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej