Strona główna » BUSINESS » Zaprojektuj idealne miejsce dla swojego dziecka

Zaprojektuj idealne miejsce dla swojego dziecka

przez Teosto@0115
2 komentarze

Chcesz, by Twoje dzieci mogły bawić się na placu zabaw z prawdziwego zdarzenia? Jeśli tak, stwórz idealne miejsce dla swoich pociech. Skorzystaj z opracowanego przez jednego z producentów placów zabaw i dopasuj plac zabaw do swoich potrzeb. Wybierz, jakie chcesz urządzenia oraz ustal dodatkowe parametry, jak np. rodzaj podłoża.

To nic nie kosztuje…

Warto wiedzieć, że stworzenie placu zabaw za pomocą konfiguratora jest całkowicie bezpłatne i w żaden sposób nie jest wiążące. Dzięki niemu nasi pracownicy będą mieli mniej problemów przy tworzeniu projektu zagospodarowania przestrzeni, a także kosztorysu. To bardzo ważne. Otrzymają bowiem gotowe wytyczne, na których Ci zależy przy tworzeniu placu zabaw. Przy pomocy konfiguratora możesz ustalić parametry, takie jak: typ i ilość urządzeń, rodzaj nawierzchni, elementy tzw. małej architektury, np. ławki, kosze na śmieci, furtki. W ten sposób będziesz mógł określić dokładnie, na czym ci zależy, a projektant przygotuje dla Ciebie projekt dokładnie taki, jakiego potrzebujesz, dopasuje twe preferencje do przestrzeni, którą chcesz zająć. To bardzo ważne, gdyż w ten sposób będziesz miał wpływ na plac zabaw, który powstanie w twojej okolicy. Możesz decydować o różnego typu udogodnieniach czy wybierać konkretne urządzenia, które Ci się podobają. Stworzenie projektu, a także przygotowanie kosztorysu są całkowicie bezpłatne. Dzięki temu bez większych problemów będziesz mógł iść z gotowymi dokumentami do zarządcy danego terenu i poprosić o wybudowanie w twojej okolicy placu zabaw. Z konfiguratora możesz korzystać także w sytuacji, kiedy chcesz zgłosić projekt w ramach budżetu obywatelskiego. Dzięki temu będziesz mógł wpływać na otaczającą Cię rzeczywistość. Warto więc wykorzystać tego typu opcje.

Poświęć tylko chwilę

Warto dodać, że stworzenie placu zabaw za pomocą konfiguratora nie zajmuje dużo czasu. To dosłownie kilka minut. Dodatkowo obsługa panelu jest bardzo intuicyjna. Dzięki temu można szybko zaprojektować dokładnie taki plac zabaw, o jakim marzysz. W ten sposób stworzysz idealne dla siebie i swoich pociech miejsce. Używanie konfiguratora nie wymaga znajomości rysunku technicznego ani przepisów budowlanych. Nie trzeba się nigdzie logować. Wystarczy tylko zaznaczyć interesujące Cię parametry, a potem podać maila, by nasz pracownik mógł wysłać na niego kosztorys, a także projekt. Warto więc się tym zająć, by mieć wpływ na swoje otoczenie. Tym bardziej, że na placu zabaw spędzimy z całą pewnością wiele czasu z dzieckiem.

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Sydney Knellinger 16 września 2023 - 00:36

To jest coś, co każdy powinien przeczytać.

Odpowiedz
Kandy Robair 18 września 2023 - 10:27

Czytając takie rzeczy, aż chce się otwierać komputer

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej