Strona główna » Na każdy temat » Turnieje piłki nożnej dla wszystkich 2022

Turnieje piłki nożnej dla wszystkich 2022

przez Teosto@0115
1 Komentarz
Maluchy w domu z niecierpliwością czekają na spełnienie swoich marzeń. Oni zależą od rodziców, oni zależą od Ciebie! Dowiedz się więcej o warunkach oferowanych przez tego międzynarodowego organizatora turniejów. Zobaczysz, że nie jest to ani zbyt trudne, ani zbyt kosztowne. Co więcej, możesz podróżować z zespołem po preferencyjnych cenach. Ty też będziesz mógł cieszyć się krótkim urlopem. Na co czekasz?

Rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim wiele decyzji do podjęcia. Wśród nich, oczywiście, wybór turnieju piłkarskiego. W Trzeciej Połowie można znaleźć ponad 40 wyselekcjonowanych turniejów, które zaspokoją wszystkie gusta.

Organizowane są turnieje dla wszystkich grup wiekowych, dla dziewcząt i dla bardziej dojrzałych graczy (+35). Można również wziąć udział z własną drużyną futsalową lub wziąć udział w zawodach Beach Soccer. Wystarczy spojrzeć i przesłać nam swoje pytania lub skontaktować się z nami telefonicznie. W 2020 i 2021 roku było mniej turniejów w całej Europie, ale ten rok zaczyna się bardzo dobrze i prawie wszyscy organizatorzy już nad nim pracują. Czas zdecydować, które turnieje są dla nas najbardziej atrakcyjne: terminy, miasta, transport, budżet itp.

Większość turniejów ma dodatkowe atrakcje dla wszystkich, zarówno uczestników, jak i osób towarzyszących. Wielką zaletą bycia osobą towarzyszącą jest to, że otrzymują Państwo takie same warunki ekonomiczne. Pozwala to na podróżowanie po bardzo korzystnych cenach do miejsc, które w innym przypadku kosztowałyby dwa razy więcej. Rzeczywiście, jest to okazja do spełnienia dziecięcego marzenia i kilkudniowej podróży.

Najpopularniejsze turnieje odbywają się w Hiszpanii, Włoszech, Holandii i Niemczech. Ale dla Polaków atrakcyjne są również turnieje w Bułgarii, Czechach, Estonii, Finlandii i Danii. Dzięki ciężkiej pracy organizatorów nie ma problemów z komunikacją, a język angielski jest wspólnym językiem komunikacji. W przypadku problemów z jakimkolwiek zapisem umowy, zalecamy kontakt z biurem tłumaczeń w celu ich rozwiązania.

Wiele z turniejów odbywa się w weekend i jeden, dwa lub trzy inne dni. Pozwalają one na spędzenie wolnego czasu z drużyną lub rodziną, zobaczenie niesamowitych miejsc oraz skorzystanie z jedzenia i gościnności organizatorów. Organizowane są również imprezy z DJ-ami lub zespołami muzycznymi, które zapewniają rozrywkę podczas ceremonii otwarcia i rozdania nagród. Można powiedzieć, że są to festiwale sportowe, gdzie ruch łączy się z przeżyciami. Maluchy spełniają swoje marzenia, a dorośli spędzają kilka dni na całkowitym relaksie.

Nie wahaj się dłużej! Poszukaj turnieju w 2022 r. i podróżuj z wszystkimi wygodami! Nie pożałujesz tego i uszczęśliwisz swoje dzieci!

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

Joanna_insist121 12 lutego 2024 - 17:17

Niezależnie od tego, co już wiesz, ten tekst dostarczy Ci nowych perspektyw.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej