Strona główna » Zabawy dla dzieci » TOP 3 sposoby na niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dziecka

TOP 3 sposoby na niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dziecka

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Dmuchanie świeczek, prezenty, wspólna zabawa z zaproszonymi gośćmi to najbardziej wyczekiwany czas przez najmłodszych. Zapewne każdy z nas zauważył, że istnieje ogromna ilość możliwości na stworzenie dziecku wymarzonych urodzin. Dzieci mają więcej możliwości na spędzenie tego wyjątkowego dnia. Tylko od nas zależy, do jakiej imprezy zachęcimy nasze pociechy.

Sposób na niezapomniane, dziecięce urodziny

Przygotowane jest wiele atrakcji, które zostaną zapamiętane przez nasze pociechy na długo. Abyśmy mogli wybrać najciekawszą atrakcje urodzinową, przygotowane zostały TOP3, które przypadną do gustu naszym dzieciom jak i zaproszonym gościom.

Urodziny na sportowo – AgamaSport

Najchętniej wybieranym przyjęciem przez najmłodszych i ich rodziców, jest sportowa impreza organizowana przez firmę AgamaSport. Urodziny organizowane przez firmę, odbywają się w Krakowie na ośrodkach sportowych, w parkach lub basenach. Istnieje również możliwość zorganizowania zajęcia dla dzieci w domu Jubilata. Organizatorzy przez prawie 3 godziny dbają o aktywność fizyczną Jubilata i zaproszonych gości. Wszystko zaplanowane jest i wykonywane wedle wcześniej ustalonego scenariusza, jednakże sami organizatorzy przyznają, że w trakcie urodziny wcześniej przygotowany scenariusz może być zmodyfikowany pod predyspozycje najmłodszych.

Urodziny przygotowane przez firmę AgamaSport obejmują w swojej ofercie aktywną zabawę indywidualnie dopasowaną do preferencji Jubilata i gości oraz poczęstunek z dmuchaniem świeczek i składaniem życzeń. Koszt zorganizowania imprezy to 1150 złotych do 10 uczestników, każde kolejne dziecko to 30 złotych za osobę. W cenę wliczony jest poczęstunek, opieka instruktorów, upominki dla każdego gościa, kolorowa zastawa podczas poczęstunku jak i opracowanie mapy, wynajęcie sali i niezbędny sprzęt sportowy.

Skoczna impreza urodzinowa

Kolejną propozycją na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego może być impreza w parku trampolin w Krakowie. Skoczne urodziny przewidują 2 godziny skakania dla Jubilata jak i jego gości. W ofercie parku trampolin istnieją trzy możliwości na organizacje urodzin, podstawowy pakiet to tak zwany “HOPEK”. W pakiecie tym zapewniona jest opieka instruktora, dwie godziny zabawy, które podzielone są na odpowiednie sektory w parku trampolin, pokój urodzinowy, jak i certyfikat skoczka dla solenizanta.

Abyśmy mogli zorganizować skoczne urodziny powinniśmy poinformować najmłodszych o tym, aby przynieśli ze sobą strój sportowy, jest on nie zbędny do swobodnej zabawy. Koszt takiej imprezy zależny jest od tego jaki pakiet organizacji wybierzemy i czy dokupimy dodatkowe atrakcje. Aby dowiedzieć się konkretnej kwoty powinniśmy ustalić szczegóły z organizatorem.

Urodziny organizowane w domu, nie muszą być nudne

Jeżeli nie chcemy organizować urodzin w sportowym stylu zawsze możemy urządzić domowe przyjęcie. Nie koniecznie musi być ono nudne, dziecko zapamięta przyjęcie na długo, musimy tylko zadbać o dobrą organizację. Zaproszeni goście, tort, muzyka i świetna zabawa to wszystko możemy wykonać w domu. Jaką kwotę przeznaczymy jak i to jakie atrakcje zafundujemy najmłodszym – zależne jest tylko od nas. Jedną z możliwości jest wynajęcie animatora na czas imprezy urodzinowej. Animator wymyśli wspólne gry i zabawy w domowym zaciszu, które zintegrują gości. Chcąc zadbać o dobrą atmosferę powinniśmy również porozmawiać z nasza pociechą o tym, czego oczekuje na swojej urodzinowej imprezie.

Wymienione wyżej imprezy urodzinowe, są najchętniej wybieranym przez dzieci i ich rodziców. Wszystko zależne jest od nas na jaką formę spędzenia urodzin się zdecydujemy. Aktywne spędzenie czasu jak i impreza w domowym zaciszu, przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym dzieciom.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

Walter Lundemo 16 września 2023 - 00:29

Zawsze warto tu wracać.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej