Strona główna » Zabawy dla dzieci » Samochody dla dzieci na akumulator – sposób na nudę

Samochody dla dzieci na akumulator – sposób na nudę

przez Teosto@0115
2 komentarze

Wybór prezentu dla dziecka nie jest łatwy. Lalki czy klocki są dobrym pomysłem, ale większość dzieci ma już tego typu zabawki. W takim przypadku doskonałym wyborem są auta na akumulator. To zabawka, która zachwyci zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Jakie samochody dla dzieci na akumulator wybrać?

Auta na akumulator dla dzieci – wymarzona zabawka 

Auto elektryczne to zabawka, o której marzy każde dziecko. W ofercie sklepów są różne modele aut, dzięki którym maluchy będą mogły poczuć się jak mali kierowcy. Audi, mercedes, jeep, auta policyjne, a może BMW? Samochody zabawki do złudzenia przypominają prawdziwe pojazdy. Dzieci mogą kierować pojazdem, wozić nim ulubione misie czy lalki, w bagażniku przewozić drobiazgi. To zabawka, która na pewno szybko się nie znudzi. Samochody na akumulator to dobra okazja, aby wyjść na spacer i korzystać z ładnej pogody. To świetna alternatywa do zabaw w domu, które potrafią szybko się znudzić. Można wybrać samochód dziecięcy jedno i dwumiejscowy, idealne dla rodzeństwa. Samochody elektryczne na doskonały sposób na naukę poprawnego zachowania na drodze, a także dobry wpływ na rozwój koordynacji, spostrzegawczości i zdolności motorycznych

Autko elektryczne – niezapomniane wrażenia

Auto na akumulator dla dziecka przeznaczone jest dla milusińskich w różnym wieku. Mogą się nimi bawić już dzieci, które ukończyły 1-2 rok życia, oczywiście z pomocą rodzeństwa czy rodziców. Najmłodsze dzieci nie muszą same sterować, mogą robić to rodzice za pomocą dołączonego do auta pilota. Pojazdy elektryczne są szerokie i wytrzymałe, dlatego opiekun może usiąść bok dziecka i pokazać mu tajniki prowadzenia samochodu.  Z czasem dzieci same zaczną sterować autem na akumulator, a wtedy zabawa będzie również znakomita.samochody dla dzieci na akmulator

Na co zwracać uwagę, wybierając samochody akumulatorowe dla dzieci?

Wybór elektrycznych samochodów dla dzieci jest duży, ale wybierając zabawkę, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Samochód elektryczny powinien być wysokiej jakości, ważne, aby dobrze odwzorowywał szczegóły prawdziwych marek. Tego typu zabawki przeznczone są dla dzieci od 2 do 8 lat. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Auta akumulatorowe powinny być dopasowane do wzrostu, wagi i wieku dziecka. Do wieku dziecka należy również dobrać moc silnika. Pojazdy akumulatorowe  są zazwyczaj zasilane silnikiem 6 lub 12 voltowym, mogą poruszać się z prędkością około 3 km/h na pierwszym biegu i do 6 km/h na drugim.  Jeżeli maluch będzie jeździł autem po nierównym ternie, warto wybrać samochody terenowe na akumulator wyposażony w napęd 4×4 i duże, terenowe koła. Ważne jest również zasilanie. Akumulator powinien wystarczać na ok.  1 – 1,5 godziny zabawy. Plusem jest łatwe i szybkie ładowanie samochodów na akumulator. Bardzo przydatne będą również funkcje Wolny Start, funkcję Hamulec Elektryczny, niezbędne w przypadku, gdy z auta będzie korzystało małe dziecko. W samochodzie warto zwrócić uwagę na wyposażenie. Ważne są pasy bezpieczeństwa, dobrze wyprofilowane siedzisko, dzięki którym maluch będzie mógł wygodnie siedzieć w trakcie prowadzenia auta.

Na rynku dostępne są różne samochody akumulatorowe. Warto podarować wybrany model dziecku, a na pewno będzie zachwycone. Samochodzik elektryczny zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy, będzie dobrym przygotowaniem do prawdziwej nauki prowadzenia auta. 

 

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Dorine Paradee 16 września 2023 - 00:22

Treści, które warto przeczytać, żeby poznać zdanie innych i móc się do nich odnieść

Odpowiedz
Veronica Waring 18 września 2023 - 10:13

Ten wpis dodał mi energii na cały dzień.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej