Strona główna » INNE » Poznaj przydatne aplikacje podczas zakupów

Poznaj przydatne aplikacje podczas zakupów

przez Teosto@0115
2 komentarze

Codzienne, czy też cotygodniowe zakupy są dla każdego z nas koniecznością, która czasem jest tak rutynowym zajęciem, że ciągłe sprawdzanie cen, promocji oraz dostępności poszczególnych produktów bezpośrednio na półkach sklepowych nie jest raczej dużą przyjemnością. Bez użycia nowoczesnych narzędzi, jakimi są aplikacje przydatne podczas zakupów, znacznie ułatwiające i usprawniające racjonalnie zaplanowane zakupy, trudno wykorzystać wszystkie bonusy, które proponuje gazetka Lewiatan, tak aby kupić szybko dobre produkty oraz nie wydać za dużo. Dla większej wygody i komfortu klientów wprowadzono kilka bardzo prostych w obsłudze, a w znacznym stopniu ułatwiających korzystanie z bogatej oferty różnego rodzaju produktów aplikacje na smartfony. Warto je zainstalować i sprawdzić jak bardzo pomogą w zakupach i znacznie uprzyjemnią tę czynność. Dziś przedstawimy Wam listę najlepszych aplikacji: http://gazetka-lewiatan.pl/aplikacje-przydatne-podczas-zakupow/.

Mobilna lista zakupów – jedna z aplikacji, z których warto skorzystać

Wybór produktów spośród blisko ośmiu milionów pozycji dostępnych na co dzień na pólkach sklepowych jest bardzo trudny. Dlatego z reguły robimy rutynowo listę zakupów i praktycznie zawsze kupujemy te same produkty, nie sprawdzając, czy akurat można znaleźć lepsze jakościowo i tańsze ich zamienniki. Mając w telefonie mobilną listę zakupów, mamy nie tylko informacje o promocjach na dane produkty, ale także są one automatycznie posegregowane pod względem asortymentu ułożonego tematycznie w alejkach sklepowych.

Dodatkową zaletą aplikacji o nazwie Listonic jest fakt, że jest ona połączona z mnóstwem blogów kulinarnych, dzięki temu można za pomocą jednego kliknięcia przerobić wybrany przepis na listę potrzebnych do niego produktów, a oprócz tej funkcji można na bieżąco uzyskać wiele porad i inspiracji kulinarnych. Aplikacja jest bardzo przydatna podczas zakupów również dlatego, że produkty kupowane często, automatycznie zapisują się w bazie naszego telefonu i w wygodny oraz szybki sposób można je wprowadzić na aktualną listę zakupów.

Zawsze aktualna gazetka lewiatan w wersji mobilnej

Zakupy są codziennością, ale jakże miłą odmianą może być korzystanie z obniżek, rabatów i różnego rodzaju promocji, które sklepy oferują bardzo często. Jednak nie zawsze gazetka Lewiatan w wersji papierowej jest dostępna w chwili, kiedy tworzymy swoją listę produktów. Warto więc skorzystać z gazetki mobilnej, którą również można w prosty sposób zainstalować w swoim telefonie. Popularne aplikacje przydatne podczas zakupów o nazwie Blix to możliwość bycia na bieżąco z wszelkimi dostępnymi akcjami promocyjnymi, które oferują wszystkie działy, zarówno spożywczy, sportowy, odzieżowy, jak i kosmetyczny. Ta aplikacja posiada funkcję przypominania o aktualnych promocjach, dlatego nie ma potrzeby ciągłego sprawdzania terminów, w których atrakcyjne obniżki są oferowane.

Jak sprawdzić szczegółowe informacje o produkcie?

Niektóre aplikacje przydatne podczas zakupów mają bardzo ciekawą i dla większości klientów niezwykle ważną funkcję. A jest nią możliwość odczytywania kodów kreskowych. Po zainstalowaniu takiej aplikacji w swoim telefonie można samodzielnie sprawdzić nie tylko cenę danego produktu, ale także jego skład pod względem wartości odżywczych, czy też zawartości alergenów. Jest to niezwykle ważne szczególnie dla osób uczulonych na niektóre składniki i po prostu może zaoszczędzić wielu dolegliwości. Aplikacja, znana jako Zdrowe Zakupy, jest tu najlepszym przykładem pomocy w wybieraniu odpowiednio zbilansowanych pod względem wartości kalorycznych produktów dla osób będących na różnego rodzaju dietach, a także sposobem na wybranie tych najzdrowszych. Taka aplikacja w niedalekiej przyszłości zastąpi standardowy czytnik kodów kreskowych, który jest wykorzystywany np. w sklepach.

Aplikacja powiadamiająca o systemie handlu w niedziele

W związku z wejściem w życie nowych przepisów prawa, w niektóre niedziele sklepy o dużej powierzchni handlowej muszą być nieczynne. W terminach kiedy to obowiązuje wszyscy się gubią, dlatego warto zainstalować bardzo przydatną aplikację, która powiadamia na bieżąco o tym, które sklepy są w daną niedzielę zamknięte oraz wskazuje drogę do najbliższej czynnej placówki handlowej.

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Fausto Kellem 16 września 2023 - 01:48

To jest naprawdę inspirujące.

Odpowiedz
Refugio Pinner 18 września 2023 - 11:41

Czytając takie rzeczy, aż chce się otwierać komputer

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej