Strona główna » Na każdy temat » Pomysły na Dzień Dziecka

Pomysły na Dzień Dziecka

przez Teosto@0115
2 komentarze

W jaki sposób zorganizować ten dzień? Co zaplanować, by dla najmłodszych był to niezapominany czas? Podpowiadamy, na jakie pomysły warto postawić i co zrobić, by Dzień Dziecka był udany.

Spędźcie razem dzień na świeżym powietrzu

Aby Dzień Dziecka był niezapominany dla dziecka należy go spędzić całą rodziną. W tym roku Dzień Dziecka wypadł w połowie tygodnia, dlatego też wielu rodziców nie może spędzić z dzieckiem całego dnia. Jeśli musisz być w pracy tego dnia, to przesuń Dzień Dziecka na sobotę lub niedzielę i wybierz się koniecznie całą rodziną w plener. Dobrym pomysłem jest całodzienna wspólna wycieczka rowerowa. W jej trakcie możesz wraz z dziećmi zwiedzić malownicze miejsca, które znajdują się niedaleko Twojego miejsca zamieszkania. Aby jeszcze bardziej urozmaicić dziecku wycieczkę warto ją połączyć z piknikiem. Z samego rana przygotujcie wspólnie kanapki oraz inne przekąski, które następnie zjecie w jakimś spokojnym miejscu.

Rodzinne gotowanie idealną opcją dla przyszłych kucharzy

Rodzinne gotowanie to doskonała opcja dla dzieci, które lubią spędzać czas w kuchni. Jeśli Twoje dziecko chętnie gotuje lub przygotowuje słodkie wypieki, to koniecznie tego dnia zamieńcie się w zawodowych kucharzy. Tego dnia możecie przygotować ulubione danie swojego dziecka lub spróbować jakiegoś nowego przepisu. Dobra zabawa gwarantowana.

Zagrajcie razem w podchody

Podchody to jedna z tych gier, w którą może grać cała rodzina. Jest to doskonała opcja, jeśli mamy starsze dzieci. Aby zabawa była jak najbardziej atrakcyjna, dobrym pomysłem jest zaproszenie zaprzyjaźnionych rodzin. Pamiętaj również o tym, by przygotować trasę w taki sposób, by była ona dostosowana do wieku dzieci, które biorą w niej udział.

Urządźcie wieczór gier

Kalambury, jenga czy planszówki – to tylko przykłady gier, w które warto zagrać całą rodziną. Wieczór gier jest to idealne propozycja na czwartek, kiedy wypada Dzień Dziecka. Warto po wróceniu z pracy spędzić czas z dzieckiem grając w te niezapomniane gry. Na pewno wywołają one uśmiech na twarzy dziecka, jak i rodzica.

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Scottie Coopage 15 września 2023 - 22:47

Ten tekst powinien przeczytać każdy, najlepiej jeszcze dobrze zapamiętać

Odpowiedz
Loree Fleisher 18 września 2023 - 08:37

Polecam! Szczególnie tym, dla których temat jest nowy

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej