Strona główna » INNE » Pamiątka ze ślubu inaczej

Pamiątka ze ślubu inaczej

przez Teosto@0115
2 komentarze

Wydarzenia w dniu ślubu dzieją się szybko, a ich ilość i intensywność sprawia, że większości z nich nie zapamiętujemy. Z pomocą przychodzi fotografia ślubna i videofilmowanie, jednak warto samodzielnie zrobić sobie pamiątkę z tego wyjątkowego przeżycia. album ślubny inaczej czyli z perspektywy nowożeńców… Jak to zrobić?

Pamiątka ze ślubu, wykonana samodzielnie

Najpiękniejsze prezenty i pamiątki powstają hand made. Wykonane samodzielnie, wpisujące się w indywidualne gusta, potrzeby i oczekiwania produkty wykazują się wyjątkowym charakterem, niepowtarzalnym i dopasowanym do konkretnej sytuacji. Z takimi przedmiotami warto celebrować dzień ślubu i upamiętniać go w niezwykły sposób. Jednymi z najtrwalszych pamiątek są zdjęcia, wydrukowane i zamknięte w albumach lub w postaci fotoksiążki zdobiące domowy regał. Wyjątkowy album ślubny może powstać ze zdjęć, wykonanych samodzielnie, przez rodziców, dziadków, świadków lub dzieci, które podczas wesela mogą bawić się w fotografów. Wystarczy zaopatrzyć je w jednorazowe aparaty fotograficzne.

Pomysły na album ślubny o wyjątkowym charakterze

Album ślubny jako osobista pamiątka z uroczystości może opowiadać waszą relację od początku do momentu ślubu lub przedstawiać poszczególne etapy organizacji ślubu i przygotowań. Możecie stworzyć cykl albumów ślubnych, w których pierwszą częścią będzie Wasze narzeczeństwo, drugą okres przygotowań do ślubu, trzecią sam dzień zaślubin, a kolejne części Waszej wspólnej historii będą tworzyły się na przestrzeni lat. Warto te ważne wydarzenia dokumentować i utrwalać na wysokiej jakości papierze, w trwałej oprawie, dopasowując format oraz styl do swojego gustu. Całość można opatrzyć krótkimi opisami, dzięki którym album ślubny będzie jeszcze ciekawszy. Pamiątka ze ślubu

Wspomnienia, które pozostają to najpiękniejsza pamiątka

Profesjonalne zdjęcia ze ślubu i wesela prezentują się doskonale i można z nimi wspominać wyjątkowe momenty wraz z uczestnikami wydarzenia. Fotoalbum ślubny, stworzony samodzielnie może być z kolei pamiątką bardzo osobistą. Oprócz zdjęć można w nim zawrzeć przemyślenia, ulubione cytaty, słowa, ważne dla nowożeńców i pamiętne wspomnienia. Dzięki nim album stanie się niezwykle wzruszającą pamiątką, do której warto zajrzeć przy okazji rocznic, chwil smutku i wspólnych radości. Nie pozwól, by najpiękniejsze wspomnienia zniknęły wraz z zepsutym telefonem, w albumach będą bezpieczne.

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Ericka Dunkel 16 września 2023 - 00:08

Wiele już na ten temat było, ale tutaj napisane jest zupełnie inaczej. Polecam

Odpowiedz
Bethel Hollmann 18 września 2023 - 10:00

Dzięki Tobie wiem, jak radzić sobie z trudnościami.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej