Strona główna » INNE » Jakie atrakcje wybrać na halowy festiwal dmuchańców?

Jakie atrakcje wybrać na halowy festiwal dmuchańców?

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Halowe festiwale dmuchańców to doskonały sposób na zarabianie na dmuchanych atrakcjach także poza sezonem letnim. Liczne sukcesy takich przedsięwzięć udowadniają, że nawet w zimie taka forma rozrywki cieszy się popularnością! Jeśli i Ty masz zamiar zorganizować beztroską zabawę na dmuchanych konstrukcjach na zamkniętej hali, przeczytaj ten artykuł. Znajdziesz tutaj garść porad, które pozwolą Ci dobrze przygotować się na to wydarzenie.

Halowy festiwal dmuchańców — co jest potrzebne, by zorganizować taką imprezę?

Halowe festiwale dmuchańców zwykle mają miejsce zimą, jesienią oraz wczesną wiosną, gdy pogoda na zewnątrz nie pozwala beztrosko bawić się na otwartej przestrzeni. Organizacja takiego wydarzenia nie jest łatwa, dlatego warto wiedzieć, jak się dobrze do niej przygotować.

Oczywiście, potrzebny jest dostęp do dużej, wysokiej hali. Musi ona być ogrzewana. W środku powinno być wystarczająco dużo miejsca, by zmieścić wszystkie atrakcje, pamiętając o zachowywaniu przynajmniej dwumetrowej odległości między nimi i innymi elementami otoczenia.

Warto pomyśleć również o wydzieleniu przestrzeni na szatnię dla gości, bar z przekąskami, a także minisklepik z upominkami czy zabawkami. Do poszczególnych atrakcji powinny też zostać przydzielone osoby nadzorujące przebieg zabawy i pilnujące, czy goście przestrzegają regulaminu dmuchańców.

Jak wybrać atrakcje na halowy festiwal dmuchańców?

Halowy festiwal dmuchańców to wydarzenie, na którym nikt nie powinien się nudzić! Zapewnij gościom moc atrakcji, starannie dobierając dmuchańce, które umieścisz w przestrzeni hali. Na początek dobrym wyborem będą klasyczne modele, doskonale znane z plenerowych imprez — dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Dobrym pomysłem na rozbudowę przestrzeni rozrywki mogą być dmuchane tory przeszkód oraz dmuchańce do rywalizacji. Jeśli chcesz, możesz również zorganizować zabawę z popularnymi i lubianymi przez dzieci w każdym wieku kulami Bumper Ball.

Pamiętaj, że im ciekawiej będzie prezentować się dana atrakcja, tym więcej gości przyciągnie. Postaraj się wybierać modele o przykuwającej wzrok palecie barw oraz z interesującymi dekoracjami 2D i 3D. Dobrym wyborem będą na przykład dmuchańce tematyczne, wyposażone w liczne ozdoby nawiązujące do konkretnej tematyki, np. podwodnego świata, dżungli czy fantastycznych stworzeń.

Gdzie szukać dmuchańców dla swojej działalności?

Wiesz już, jakie dmuchańce chcesz kupić? A może nadal poszukujesz inspiracji? Przejrzyj oferty dostawców dmuchanych atrakcji i sprawdź, co rynek ma Ci do zaoferowania. W Polsce jednym z renomowanych producentów dmuchańców jest wrocławska firma GunGan.

Swoje dmuchane atrakcje wykonuje ona z trwałego, bezpiecznego PVC o podwyższonej odporności na rozdarcia. Takie modele prezentują się świetnie i pozostają funkcjonalne nawet po wielu latach użytkowania! Dmuchańce GunGan wyróżnia też oryginalne wzornictwo i bogate palety barw atrakcji, z daleka przykuwające wzrok odwiedzających.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

Enriko 12 lutego 2024 - 18:36

To coś więcej niż artykuł – to prawdziwa podróż intelektualna.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej