Strona główna » Uczeń » Jak sprawić, że dziecko nie będzie mogło doczekać się pierwszego dnia szkoły? Pomogą w tym specjalne pieczątki.

Jak sprawić, że dziecko nie będzie mogło doczekać się pierwszego dnia szkoły? Pomogą w tym specjalne pieczątki.

przez Teosto@0115
1 Komentarz

Ledwo druga połowa wakacji ledwo się zaczęła, jednak większość rodziców zdaje sobie sprawę, że czas zacząć zastanawiać się nad szykowaniem wyprawki dla dziecka do szkoły. Zeszyty, podręczniki, przybory do pisania i inne pomoce do kreatywnego kształcenia dzieci można dziś znaleźć na półkach w niemal każdym sklepie. Czy przeszło wam przez myśl, jak pieczątka mogłaby uprzyjemnić dzieciom naukę?

Jak sprawić,że dziecko nie będzie mogło doczekać się pierwszego dnia szkoły? Pomogą w tym specjalne pieczątki.

Dzieci w pierwszych klasach, zamiast podpisywania się, mogłyby z łatwością odbić swoje imię na papierze. Ucieszą się z każdego nowego rysunku, który podbiją swoją pieczątką. Podobnie zaznajomienie się ze szkołą będzie dla pierwszaka mniej stresujące.

Jeśli już chcecie sprawić radość swojemu dziecku lub rozważacie zakup pieczątek dla całej klasy dzieciaków, które będą wystarczająco onieśmielone zapoznawaniem się z nowym środowiskiem, wówczas obchodrazitek.cz jest najlepszym wyborem. 

Oryginalnie podpisany podręcznik

Pieczątka z imieniem pierwszoklasisty będzie się wszędzie wyróżniać. Jest idealna dla każdego chłopczyka czy dziewczynki, idących do pierwszej klasy, którzy chcą stylowo oznakować swoje podręczniki i zeszyty. Ich czytelnie zapisane imię ułatwi też pracę samemu nauczycielowi przy identyfikacji pracy ucznia.

Do podpisywania swoich prac, piórnika czy podręcznika – pieczątka może zawierać imię ucznia, jak również jakikolwiek tekst w celu oznakowania zeszytu do konkretnego przedmiotu szkolnego.

Buty i plecaki już nigdy nie zaginą

Skleppieczatek.pl przygotuje na życzenie specjalną pieczątkę do tekstyliów, która służy do znakowania plecaków, szkolnego obuwia i innych akcesoriów, którymi dzieci mogą przypadkiem podmieniań się w szkołach. Dzięki pieczątce do takich sytuacji nie dojdzie.

Pieczątka z czterema liniami tekstowymi zadrukuje praktycznie każdy materiał tekstylny i utrzyma się do kilku prań. Tusz zejdzie z tkaniny, dlatego nie należy się obawiać zniszczenia ubrania.

sklepiateczek - dzieci idące do szkoły

Dbaj o higienę dziecka z pieczątką 

Obecnie trzeba wyjątkowo dbać o swoje zdrowie, ale przede wszystkim o zdrowie dzieci, których odporność jest jeszcze niska. Szkoła jest co prawda miejscem, w którym dzieci są narażone na kontakt z różnymi bakteriami, dlatego pieczątka AntiCovid, wspierająca nawyk częstego mycia rąk jest świetnym dodatkiem. 

Rano odbija się na rączkach dziecka podobiznę potworka Covidka, wieczorem należy sprawdzić, czy odbicie zmyło się całkowicie. W ten sposób można łatwo sprawdzić u swojego dziecka nawyk mycia rąk mydłem i wodą. To bardzo dobry środek zapobiegawczy, nie tylko przeciw covidowi, jak również przeciw wielu innym chorobom.

Jeśli chcecie, by wasze dzieci cieszyły się na pobyt w szkole, nie gubiły rzeczy i wracały do domu czyste i zdrowe, obchodrazitek.cz zdecydowanie jest miejscem, w którym warto rozejrzeć się za wyprawką dla pierwszaków i starszych dzieci.

Zobacz też inne posty

1 Komentarz

DuzyBen_theme6 12 lutego 2024 - 17:38

Nietuzinkowe, interesujące, inspirujące. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej