Strona główna » Na każdy temat » Czy warto kupić suchy basen?

Czy warto kupić suchy basen?

przez Teosto@0115
0 Komentarz

Kto nie kojarzy basenu z kolorowymi piłeczkami? Młode pokolenia z pewnością pamiętają taką zabawę, a z każdego roku na rok coraz bardziej lubiany i popularny przez dzieci. Kontakt z takim przedmiotem nie daje już tylko radości maluchowi, ale też pozytywnie wpływa na rozwój. Niemal każda sala zabaw została wyposażona w takie suche baseny, co może świadczyć o ich zaletach.

Zalety z suchego basenu

Jakie są dokładnie zalety suchego basenu dla dzieci? Jest ich dość sporo, ale trzeba wymienić te, które są najważniejsze podczas decyzji kupna suchego basenu. Oto kilka z atutów suchego basenu:

 • Aktywne spędzenie czasu przez dzieci
 • Poszerzanie wyobraźni
 • Długie godziny rozrywki
 • Wspomaganie rozwoju dziecka
 • Możliwość trzymania basenu w domu ze względu na niewielkie wymiary
 • Możliwość wykorzystania do celów edukacyjnych

To są jedne z najważniejszych zalet suchego basenu, ale trzeba też wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas kupowania tego basenu, także zapraszamy do dalszej lektury.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu suchego basenu?

Jakie szczegóły wziąć pod uwagę kupując basen kulkowy? Jest parę ważnych elementów, którym powinieneś się przyjrzeć i zastanowić się, jaki dokładnie basen spełniałby oczekiwania. Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę konstrukcję materiałów, zastosowane materiały, jakość wykonania i certyfikaty. Dokładna analiza tych elementów zagwarantuje dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy. Co jest najważniejszym elementem? Na co jeszcze zwrócić uwagę?

 1. Na konstrukcje
 2. Na pianki przy ścianach
 3. Na dno basenu
 4. Na jakość materiałów
 5. Na grubość użytych materiału (dna i ścianek basenu)
 6. Na sposób łączenia i z czego jest zrobiony
 7. Pokrowiec

Czy warto kupić suchy basen?

Two happy cute one year old infant boys are playing with colourful balls in a dry pool. Happy Birthday in Shopping Mall Playroom

To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele osób. Zdaniem większości rodziców jest jedna, krótka odpowiedź na to pytanie: TAK WARTO. Wiele osób pewnie zastanawia się dlaczego. Dlatego, że suchy basen zajmuje dość mało miejsca i ma wiele zalet. Przede wszystkim daje możliwość nauki i jednocześnie dobrej zabawy dla dziecka. Dodatkowo bardzo często zajmuje dzieci na bardzo długi czas, co pozwala opiekunom na oddanie się innym obowiązkom lub przyjemnościom. Wreszcie będzie można odpocząć, podczas gdy dziecko będzie się doskonale bawić. Suchy basen ma praktycznie same zalety. Wykonanie suchego basenu jest z reguły bardzo stabilne, dzięki czemu nie musimy martwić się o bezpieczeństwo dziecka. To co warto? Naszym zdaniem z pewnością WARTO KUPIĆ SUCHY BASEN.

Zobacz też inne posty

Zostaw swój komentarz

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej