Strona główna » INNE » Angielski dla kulturalnej mamy z dzieckiem w domu

Angielski dla kulturalnej mamy z dzieckiem w domu

przez Teosto@0115
2 komentarze

Jak pomóc dziecku odrabiać zadania domowe z języka angielskiego? Musisz najpierw sama nauczyć się mówić po angielsku. Zobacz jak mama z dzieckiem w domu może podszkolić swój angielski!

Angielski dla mamy z dzieckiem

Chociaż mając młode dziecko wydawać by się to mogło czymś bardzo abstrakcyjnym, wkrótce Twoja pociecha pójdzie do szkoły. I trzeba będzie jej pomóc z angielskim. Ale nie martw się! Masz jeszcze czas, by podszkolić swój angielski, by móc pomóc swojemu dziecku odrabiać zadania domowe z języka angielskiego!

Angielski dla kulturalnej mamy w domu

Nauka języka angielskiego dla mamy w domu nie jest dziś żadną abstrakcją. Dzięki internetowi można uczyć się dowoli, kiedy chcesz i jak tylko masz chwilę wytchnienia.

Zwykle nauka języka angielskiego kojarzy się nam z intelektualnym wyzwaniem, którego niewyspane zwoje mózgowe mamy w domu nie będą w stanie udźwignąć po kolejnej zarwanej nocy z powodu nocnych śpiewów ząbkującego dziecka.

Ta straszna nauka teorii gramatyki, którą znamy ze szkoły, to jednak nie wszystko!

A może wręcz nie znasz jeszcze angielskiego właśnie dlatego, że w szkole kazali Ci uczyć się tak dużo niepraktycznej teorii gramatyki, a tak mało czasu poświęcono na przyjemną i praktyczną naukę mówienia po angielsku!

Nauka języka angielskiego może być miłą odmianą dla mamy wychowującej dziecko!

Angielski plac zabaw

Zamień swoją naukę języka angielskiego dla kulturalnej mamy w plac zabaw!

Co to znaczy?

Ucz się tego, co lubisz! Podobają Ci się kreskówki? Oglądajcie je razem po angielsku. Lubisz słuchać muzyki? Sprawdzaj co znaczą teksty Twoich ulubionych piosenek po angielsku. Baw się swoją nauką języka angielskiego!

Jedyny problem jest taki, że sama nauka oczami to za mało, żeby na wakacjach móc porozumieć się po angielsku.

Potrzebujesz też praktyki w mówieniu po angielsku. Ale jak masz ćwiczyć swój angielski, skoro Twoja pociecha w domu nawet po polsku jeszcze nie mówi?

Jest taki świetny sposób – to kurs języka angielskiego online Speakingo!

Na kursie języka angielskiego online Speakingo nauka polega w 100% na rozmowie po angielsku właśnie! Oglądasz śliczne zdjęcia, słuchasz głosu native speakera i mówisz. A dzięki nowoczesnej technologii program rozumie Cię, chwali, poprawia – i nigdy się nie denerwuje ani nie traci cierpliwości!

W dydaktyce kursu znajdziesz natomiast 2000 najważniejszych angielskich słów oraz całą potrzebną Ci gramatykę. Ale uczysz się ich nie w teorii, ale w praktyce! Naturalnie uczysz się angielskiego jak dziecko zaczynające mówić!

Najważniejsze to zacząć.

Każdą drogę trzeba zacząć od pierwszego kroku!

A na kursie języka angielskiego online Speakingo pierwszy tydzień i tak dostajesz zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań!

 

Zobacz też inne posty

2 komentarze

Alyce Kasel 15 września 2023 - 23:55

Twój blog zawsze mnie uszczęśliwia.

Odpowiedz
Jed Seelye 18 września 2023 - 09:46

Treści, które warto przeczytać, żeby poznać zdanie innych i móc się do nich odnieść

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej