Strona główna » LIFESTYLE » 3 funkcje, które musi spełniać torebka damska dla matki z dzieckiem

3 funkcje, które musi spełniać torebka damska dla matki z dzieckiem

przez Teosto@0115
3 komentarze

Tylko mama wie, na jak wiele rzeczy musi być przygotowana wychodząc z dzieckiem z domu. W jej torebce musi mieścić się wiele rzeczy – ulubiona zabawka dziecka, akcesoria higieniczne, przekąski, portfel i trochę wolnego miejsca na zakupy, które zrobi po drodze. Dlatego powstała torebka damska typu All In One – osobna kategoria torebek zaprojektowanych z myślą o mamach – superbohaterkach.

Torebka mamy musi mieścić wszystko

Tak, to nie pomyłka. Wszystko! Pojemność torebki damskiej dla matki z dzieckiem to absolutnie najważniejsza jej cecha, a możliwość schowania w niej zarówno swoich akcesoriów, jak i przyborów dziecka to jej podstawowa funkcja.

Dlatego zarówno młode, jak i starsze mamy chętnie sięgają po Torebki miejskie. W ostatnich latach zyskały one dużą popularność, głównie dzięki temu, że łączą duży rozmiar z eleganckim, kobiecym wyglądem. Wyposażona w dwie solidne rączki wytrzymuje nawet duży ciężar schowanych w niej rzeczy i może być noszona w standardowy sposób, czyli na ramieniu lub w dłoni. Mamy mogą też zwrócić uwagę na Torbo-plecak, ale większe modele pozbawione zbyt ekstrawaganckich zdobień, a cechujące się raczej klasycznym minimalizmem. W takim plecaku zmieści się też wszystko, co najważniejsze.

torebka damskatorbo plecaktorbo plecak

Torebka mamy musi być wytrzymała

Im większy ciężar i częstsze użytkowanie torebki, tym bardziej jest ona narażona na pęknięcia i rozerwania. Nie wspominając już o maluchu szarpiącym mamę za torebkę… Dlatego mamy koniecznie powinny sięgać po akcesoria sprawdzonych producentów jak np. Props. Takich, którym zaufało już wiele innych kobiet i którzy w procesie tworzenia torebek stawiają na dobre materiały.

Torebka mamy ma podobać się mamie

Macierzyństwo nie oznacza, że kobieta nagle obojętnieje na to, jak wygląda w lustrze. Mama nadal chce wyglądać stylowo i elegancko, a dzięki temu czuć się pewna siebie i kobieca. Tym bardziej, kiedy wychodzi z maluchem na spacer, na zakupy lub do znajomych.

A torebka damska dla matki z dzieckiem – poza tym, że pojemna i wytrzymała może (i musi!) być również ładna. Ale to już zależy oczywiście od gustu mamy – tego, w jakiej stylistyce odnajduje się najlepiej. Bo za stylistyką idzie krój torebki, a później jej kolor i wzornictwo. To, co jednak trzeba podkreślić w tym miejscu to… Mamo, nie rezygnuj ze swojego dobrego wyglądu! To naprawdę jest w Twoim zasięgu – znalezienie torebki pojemnej, solidnej i takiej, która będzie do Ciebie pasować i z którą będziesz się dobrze czuć.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając torebkę dla mamy?

  • Układ wewnątrz torebki – ilość i rozmieszczenie komór.
  • Rodzaj dna torebki – sztywny czy miękki.
  • Dostępność i rodzaj uchwytów – krótsze czy dłuższe, cieńsze czy grubsze, z materiału czy w formie łańcuszka, wyłącznie do zawieszenia na ramieniu czy może też do przerzucenia przez całe ciało.
  • Rodzaj zamknięcia – na zamek czy z klapą na zatrzask.

 

Props – torebki damskie: https://props.com.pl

Zobacz też inne posty

3 komentarze

myrle 30 grudnia 2022 - 12:15

Proponuję niektórym więcej rozwagi. Czasami warto przemyśleć niektóre kwestie, zanim podejmie się odpowiednie działania.

Odpowiedz
pooni 30 grudnia 2022 - 12:32

W 100 podpisuję się pod tym, co powiedział mój przedmówca.

Odpowiedz
palazzolo 30 grudnia 2022 - 13:35

Myślę, że wiele z powyższych wypowiedzi są trafne. Z częścią się nie zgadzam, ale wynika to raczej z moich osobistych przekonań, aniżeli samej treści wypowiedzi.

Odpowiedz

Zostaw swój komentarz

Piosenki dla dzieci

Kontakt

Kulturalny Plac Zabaw
 
Administracja
Testimo sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 27
44-100 Gliwice
 
kulturalnyplaczabaw_logo_NEW_uh

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej