Seriale i filmy w Netflixie – co warto zobaczyć w tym roku?

Popularność platformy Netflix nie ulega osłabieniu i chociaż w obecnym czasie nie sposób znaleźć największe na świecie hity w zupełnie nowej dostawie, istnieją propozycje, które będą w stanie umilać czas osobom będącym fanami rozrywki przed ekranami o nieco mniejszych wymiarach. Jeszcze nie przyszedł czas na szósty, długo oczekiwany sezon ,,Zadzwoń do Saula”, ale czas wypełni nam także bardzo dobry i przy tym popularny, kolejny z sezonów Bridgertonów. Jakie jeszcze seriale i filmy zobaczymy na Netflixie? Warto sprawdzić!

Dziki rytm

Wśród dobrych propozycji na seriale 2022, warto wymienić ,,Dziki rytm”. Jest to historia dwóch tancerek pochodzących z zupełnie różnych światów, które połączyła pasją do muzyki. Antonina jest perfekcjonistką występującą w bardzo dobrej akademii ,,El Royal”, która musi dokonać diametralnej zmiany swojego stylu, aby móc wystąpić w wymarzonym przez siebie przedstawieniu. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku Mariny, dla której miejscem nauki były ulice znajdujące się w Bogocie. Pomimo problemów z finansami, marzy ona o ukazaniu swojego talentu całemu światu. Kiedy Antonina napotyka na Karinę, jest zachwycona jej miejskim stylem i poczuciem luzu. Zaczyna sobie zdawać sprawę, iż ona posiada dokładnie to, czego jej brakuje, zatem wciąga ją do swojego życia, oferując jej splendor.

Krakowskie Potwory

Kompletna nowość to serial produkcji polskiej o tytule ,,Krakowskie Potwory”. Jest to horror z gatunku fantasy, gdzie dręczona przez przeszłość kobieta dołącza do tajemniczego profesora oraz utalentowanej grupy studentów, którzy zajmują się badaniem zjawisk paranormalnych i walką z demonami. W rolę profesora Zawadzkiego, wciela się doceniany przez wiele osób Andrzej Chyra. Główną bohaterkę w tym serialu, gra zaś Barbara Liberek.

Koszmarny lokator

Jest to zupełnie nowy serial dokumentalny, który składa się z pięciu odcinków. Opowiada wstrząsające historie na temat pozornie niezbyt szkodliwych współlokatorach. Kiedy na światło dzienne wychodzą ich nierzadko brutalne intencje, współdzielenie mieszkania zaczyna się zmieniać dla ich ofiar w koszmar odbywający się na jawie. Te wywołujące strach, bowiem prawdziwe opowieści są kroniką niewidzialnego zagrożenia, które zaczaić się może w środku korytarza.

Projekt Adam

Jeżeli jesteśmy fanami filmów przygodowych Sci-Fi, powinniśmy się zainteresować najnowsza produkcją z gwiazdorską obsadą. ,,Projekt Adam”, bo taki jest tytuł tego filmu, to opowieść o podróżującym w czasie pilocie wraz z młodszą wersją samego siebie i jednocześnie z ojcem, który chce móc pogodzić się z przeszłością i ocalić też przyszłość. Do czynienia mamy tutaj z wielkimi gwiazdami. Odtwórca najważniejszej roli, to Ryan Raynold, który gra Adama. Nie zabrakło także miejsca dla Jennifer Garner, Zoe Saldany oraz Marka Ruffalo. Reżyser filmu ,,Projekt Adam”, to Shawn Levy, zaś pośród scenarzystów warto wymienić Jonathana Tropper’a. Premiera odbędzie się już 11 marca.

A Ty na jakie filmy 2022 czekasz najbardziej?

Related posts

Spacery po lesie z dzieckiem. Sprawdź, co dobrego przynosi taka wspólna aktywność!

Jak dobrać czapkę zimową dla dziecka?

Prezentowe inspiracje komunijne: Gorączka Złota Nad Klondike

2 komentarze

Steven Eastes 16 września 2023 - 01:37
To jest dokładnie to, czego szukałem.
Micheal Dardon 18 września 2023 - 11:30
Były już podobne treści, ale te są dużo ciekawsze
Add Comment

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Czytaj więcej