Zadania do wydruku od Lulek.tv

Lulek i Rózia z Lulandii zapraszają do zabawy. Przygotowali dla was zadania do wydruku. Sami zobaczcie. Wystarczy wybrać zadanie, kliknąć i drukować. Miłej zabawy!

Kliknij tutaj i wejdź do Lulandii!!!

Lulandia leży najprawdopodobniej gdzieś niedaleko, ale jest bardzo dobrze schowana przed prawdziwym światem. Mieszka w niej Lulek, królewna Rózia oraz ich cała rodzina, mama, tata, dziadek i babcia. Są zupełnie zwariowani. Bo czy to normalne, że dzieci bawią się w wielkim pałacu, czy jeżdżą sobie ciuchcią, a mama pozwala malować sobie twarz? Zwykle przecież tak sie nie dzieje, oj, w żadnym wypadku, choć dzieci naprawdę czasem mają ochotę takie właśnie rzeczy robić.

Po tej krainie biegają też pracowite krasnoludki. Zbierają owoce leśne i wszędzie ich pełno. Niestety są zbyt małe, by pomagać w pracach domowych, nad czym Lulek zawsze ubolewa sprzątajac swój pokój. Całe szczeście, że te krasnale żyja sobie szczęśliwie w gdzieś ukrytej Lulandii, bo w prawdziwym świecie byłyby w ciągłym niebezpiezpieczeństwie! Bo jak tu zobaczyć takiego małego ludka, kiedy się biegnie szybko przez pokój albo jedzie na rowerze po parku. Czerwona czapeczka z pewnością by skrzatowi nie pomogła!

W Lulandii mieszka też niezwykły smok Teoś. Właśnie szuka żony i bardzo chciałby mieć z nią dzieci. Ciekawe, czy w końcu ją znajedzie? Miejmy nadzieję. Do Lulandii smoczyce często nie zagladają, więc nasz kawaler nie ma zbyt dobrej sytuacji. To smutne, jak wypatruje często ukochanej wychodząc z jaskini.

Tak konkretnie, to nic o tej Lulandii nie wiadomo. Dane teleadresowe nieznane i ma wiele niedopowiedzianych historii. I to jest w niej na pewno najważniejsze. Bo nie ma nic gorszego, jak zabrać dzieciom klucz do świata wyobraźni…

 

Zapraszamy do Lulandii!

Related posts

Samochody dla dzieci na akumulator – sposób na nudę

Nauka przez zabawę – jak przekazać dziecku wiedzę?

Retro zabawki Maileg – pokaż historię swoim pociechom!

2 komentarze

Murray Speas 16 września 2023 - 00:04
Ten blog zawsze poprawia mi nastrój.
Kandy Robair 18 września 2023 - 09:55
Kto już to widział? Bardzo ciekawy tekst, fakty przedstawione w przystępny sposób
Add Comment

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Czytaj więcej