Top 4 artykuły ułatwiające pielęgnację niemowląt

Odpowiednia higiena niemowlaka jest bardzo ważna, a artykuły do pielęgnacji niemowląt rozwiązują wiele problemów, z którymi na co dzień zmagają się rodzice noworodków. Pomagają one zaoszczędzić rodzicom i ich pociechom wiele nerwów i stresu. Na rynku spotkać można wiele praktycznych produktów dla dzieci, które ułatwiają opiekę. Dzięki akcesoriom, które znajdziesz w tym artykule, zapewnisz swojemu dziecku skuteczną pielęgnację.

Kateter rektalny

Kateter rektalny jest przeznaczony dla niemowląt cierpiących na kolkę oraz problemy z nagromadzeniem gazów w jelitach (wzdęcia i zaparcia). Jest to wygodny i w pełni bezpieczny wyrób jednorazowego użytku, który można stosować już od 1 dnia życia. Ten naturalny produkt pomaga w niefarmakologicznym łagodzeniu kolki niemowlęcej i stanowi alternatywę dla leków i czopków.

W przeciwieństwie do medykamentów nie obciąża organizmu dziecka i nie wywołuje u maluszka stresu i dyskomfortu. W połączeniu z odpowiednio wykonanym masażem brzuszka kateter rektalny szybko pomaga dziecku pozbyć się z organizmu nagromadzonych gazów – zauważa ekspert z firmy Bebon, która oferuje wysokiej jakości produkty dla niemowląt.

Pilniczek do paznokci

Pilniczek dla niemowląt w formie pierścienia pozwala na bezbolesne skrócenie paznokci dziecka, bez ryzyka skaleczenia go. Pielęgnacja małych paznokci ruchliwych dzieci potrafi być dużym wyzwaniem, dlatego warto zainwestować w ten bezpieczny i skuteczny produkt. Jest to idealny przyrząd dla rodziców, którzy obawiają się przypadkowego skaleczenia delikatnej skóry dziecka nożyczkami czy cążkami do paznokci. Pilniczek dla niemowląt w formie pierścienia sprawdzi się zarówno u niemowląt, jak i u starszych dzieci.

Wielorazowy patyczek higieniczny do nosa i uszu

Odetkanie i wyczyszczenie nosa oraz uszu niemowlęcia może być sporym wyzwaniem. Na szczęście istnieją przydatne artykuły do pielęgnacji niemowląt, np. patyczek z dwiema końcówkami, który pozwoli oczyścić nos i uszy dziecka w bezpieczny, skuteczny i łatwy sposób. Patyczek ten można stosować u noworodków już od 1 dnia życia. Produkt wykonany jest z bezpiecznego, miękkiego antypoślizgowego silikonu o wysokiej trwałości.

Uchwyt na butelkę z wygodną smyczą

Ten niepozory uchwyt ułatwia życie pod wieloma względami i można bezpiecznie uprać go w pralce. Ma w pełni regulowany mechanizm, dzięki któremu można go przymocować do każdego krzesełka do karmienia, fotelika samochodowego lub wózka dziecięcego. Co więcej, umożliwia przymocowanie go do zabawki, kubka niekapka, smoczka czy pojemnika na przekąski. Dzięki temu unikniesz czyszczenia brudnych zabawek i butelek zebranych z podłogi.

Related posts

Jak wybrać żłobek

Jaką butelkę wybrać dla niemowlęcia? – Poradnik dla Nowych Rodziców

Nowoczesne rozwiązania w butelkach do karmienia niemowląt

2 komentarze

Scott Cliffton 16 września 2023 - 00:59
Polecam! Szczególnie tym, dla których temat jest nowy
Alberto Wilhelmy 18 września 2023 - 10:51
Trochę wiedzy nikomu nie zaszkodzi, dlatego dzielę się z Wami
Add Comment

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Czytaj więcej