Memory pojazdy – od Lulek.tv

Lulandia leży najprawdopodobniej gdzieś niedaleko, ale jest bardzo dobrze schowana przed prawdziwym światem. Mieszka w niej Lulek, królewna Rózia oraz ich cała rodzina, mama, tata, dziadek i babcia. Są zupełnie zwariowani. Bo czy to normalne, że dzieci bawią się w wielkim pałacu, czy jeżdżą sobie ciuchcią, a mama pozwala malować sobie twarz? Zwykle przecież tak sie nie dzieje, oj, w żadnym wypadku, choć dzieci naprawdę czasem mają ochotę takie właśnie rzeczy robić.

Wejdź [KLIK] do Lulandii i zagraj!

Po tej krainie biegają też pracowite krasnoludki. Zbierają owoce leśne i wszędzie ich pełno. Niestety są zbyt małe, by pomagać w pracach domowych, nad czym Lulek zawsze ubolewa sprzątajac swój pokój. Całe szczeście, że te krasnale żyja sobie szczęśliwie w gdzieś ukrytej Lulandii, bo w prawdziwym świecie byłyby w ciągłym niebezpiezpieczeństwie! Bo jak tu zobaczyć takiego małego ludka, kiedy się biegnie szybko przez pokój albo jedzie na rowerze po parku. Czerwona czapeczka z pewnością by skrzatowi nie pomogła!

W Lulandii mieszka też niezwykły smok Teoś. Właśnie szuka żony i bardzo chciałby mieć z nią dzieci. Ciekawe, czy w końcu ją znajedzie? Miejmy nadzieję. Do Lulandii smoczyce często nie zagladają, więc nasz kawaler nie ma zbyt dobrej sytuacji. To smutne, jak wypatruje często ukochanej wychodząc z jaskini.

Tak konkretnie, to nic o tej Lulandii nie wiadomo. Dane teleadresowe nieznane i ma wiele niedopowiedzianych historii. I to jest w niej na pewno najważniejsze. Bo nie ma nic gorszego, jak zabrać dzieciom klucz do świata wyobraźni…

Zapraszamy do Lulandii!

Related posts

Na co zwracać uwagę, wybierając grę dla dziecka?

Liczenie paluszków – matematyka dla maluchów

Jak mieć pewność, że dziecko gra w bezpieczne gry online?

2 komentarze

Myrtie Larson 16 września 2023 - 01:26
Wiedzieliście o tym? Myślę, że każdy powinien zapoznać się z tym tematem
Arnold Mcclaran 18 września 2023 - 11:18
Nie mogę się doczekać, aż przeczytam kolejne wpisy.
Add Comment

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Czytaj więcej