Strona główna » PRODUCENCI » Dr Spil Polska Place Zabaw

Dr Spil Polska Place Zabaw

przez Teosto@0115
http://spil.pl/

Dr Spil Polska jest jednym z czołowych polskich producentów placów zabaw, który na rynku działa już od 2003 roku. Przez ponad dekadę firma miała jedną siedzibę w Katowicach aż do 2016 roku, gdy rozszerzyła swoją działalność otwierając filie w Czechach i na Słowacji. Przez cały czas działalności producent placów zabaw zajmuje się nie tylko montowaniem zestawów zabawowych, ale też odpowiada za ich projektowanie.

Początki firmy… Dr Spil Polska Place Zabaw

Firma Dr Spil Polska została założona przez Marcina Kozubka w 2003 roku i od samego początku ma swoją siedzibę w Katowicach. Przez ponad firma miała tylko jedną filię w Polsce, a od 2016 roku podbija międzynarodowy rynek, dzięki dwóm nowym filiom (w Czechach i na Słowacji).
Bezpieczne i funkcjonalne place zabaw

Dr Spil to ceniony producent placów zabaw, który nie tylko odpowiada za projekty miejsc zabawy dla dzieci, ale też tworzy nowoczesne i atrakcyjny systemy zabawowe na zamówienie klienta. Wszystkie place zabaw, jakie zostały wybudowane przez tę firmę, posiadają certyfikat PN-EN 1176:2008. To gwarancja dla klienta oraz rodziców dzieci bawiących się na placu zabaw, że spełnia on najwyższe normy bezpieczeństwa. Wypełnienie restrykcyjnych norm i wymogów Unii Europejskiej pozwala dzieciom w bezpieczny oraz aktywny sposób spędzić czas.

Jednak nie tylko certyfikat jest gwarancją wysokiej jakości. Doświadczenie oraz wieloletnia praktyka w branży budowlanej zostały docenione przez klientów i pozwoliły firmie Dr Spil zyskać uznanie na rynku producentów placów zabaw. Dr Spil jest również zaangażowany w specjalistyczne badania (PN EN 71-3), dzięki którym jego urządzenia są trwalsze, bardziej bezpieczne i funkcjonalne. Wyżej wspomniane badania PN EN 71-3 przeprowadzane są przez Instytut Techniki Górniczej. Renoma marki oraz przywiązywanie uwagi do kwestii bezpieczeństwa, zostały docenione w 2011 roku. Wtedy to Dr Spil otrzymał nominację do prestiżowego wyróżnienia „Najwyższa jakość”.

Zakres działalności

Dr Spil Polska ma na swoim koncie wiele interesujących realizacji na terenie całej Polski. Firma niejednokrotnie była odpowiedzialna za budowę placów zabaw przy placówkach edukacyjnych (przedszkola, szkoły) czy na osiedlu. Jednak to nie cały zakres działalności producenta placów zabaw. Dr Spil realizował również projekty przy Domach Wczasowych, hotelach czy na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. W tym ostatnim projekcie, który obejmował wybudowanie miejsca zabaw dla Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, producent stworzył integracyjny plac zabaw.

Oprócz wyżej wymienionych projektów Dr Spil tworzy również ekologiczne place zabaw. Przykładem takiego przedsięwzięcia jest między innymi wybudowany w 2016 roku plac zabaw na osiedlu Hetmańskim w Poznaniu.

Place zabaw w ramach budżetu obywatelskiego

Dr Spil Polska tworzy także place zabaw w ramach budżetu obywatelskiego. Przykładem jednej z takich realizacji jest plac zabaw znajdujący się przy Zespole Szkół w Duczkach w Wołominie.

Firma SPIL posiada wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu placów zabaw oraz doświadczenie w branży budowlanej. Gwarantuje to kompleksową realizację budowy placu zabaw na najlepszym poziomie. Dzięki zaangażowaniu realizują projekty w taki sposób aby były równie estetyczne i funkcjonalne jak bezpieczne.

http://spil.pl/

Doświadczenie jak i zaangażowanie w badania doprowadziły do uzyskania certyfikatu PN-EN 1176:2008. Ciągle sygnowane są środki na dalsze badania, oraz testy co pozwala zagwarantować najbardziej bezpieczne i przyjazne dla dzieci materiały. Firma SPIL Polska producent placów zabaw oraz urządzeń sprawnościowych przeznaczonych na place zabaw. Ofertę stanowią urządzenia placów zabaw – solidne i trwałe, bezpieczne i funkcjonalne, a jednocześnie atrakcyjne dla dzieci i inwestora. Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości stali i tworzyw sztucznych. Modułowa konstrukcja pozwala na szybką i bezpieczną instalację zestawów zabawowych firmy, realizacje projektów następują szybko, zawsze w terminie i bezpiecznie.

http://spil.pl/

Firma SPIL powstała w roku 2003 jako rezultat przetwarzania naukowych teorii z zakresu stymulowania i kontrolowania prawidłowego rozwoju psycho-fizycznego dzieci, oraz wieloletniego doświadczenia i pasji specjalistów ergonomii. W chwili obecnej jest jednym z czołowych producentów placów zabaw w Polsce. Rozwija filie w Czechach oraz na Słowacji.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Jeśli nie masz nic przeciwko - zamknij tę wiadomość! :) Ok! Czytaj więcej