Avis Ekologiczne Place Zabaw


Firma Avis działa na rynku od 2002 roku współpracując z miastami, gminami, spółdzielniami mieszkaniowymi, szkołami i przedszkolami. Zrealizowała już ponad dziesięć tysięcy zamówień z Polski i Europy.

W ofercie znajdują się: zestawy drewniane, zestawy metalowe, zestawy dedykowane, zestawy dla maluchów, huśtawki, bujaki, zjeżdżalnie, karuzele, piaskownice, trampoliny, huśtawki wagowe, linaria, ścieżki zdrowia, siłownie zewnętrzne, zestawy do street workoutu, elementy edukacyjne oraz mała architektura: ławki, altanki, kosze na śmieci, stojaki na roweru. Podstawą oferty firmy są zestawy w wersji Standard zbudowane na bazie drewna sosnowego rdzeniowego, toczonego cylindrycznie mocowanego w betonowych fundamentach. Wersja Standard może występować w tzw. wersji Standard „Plus” – mocowanie do podłoża za pomocą stalowych kotw.

Wszystkie urządzenia z oferty firmy Avis oraz materiały z których zostały wykonane posiadają certyfikaty, deklaracje zgodności i atesty. Udziela 36 miesięcznej gwarancji na wszystkie urządzenia w swojej ofercie, a serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmuje zasięgiem teren całej Polski.