PRODUCENCI

Decydując się na wybudowanie placu zabaw warto rozejrzeć się na rynku producentów i wybrać tego najlepszego dla siebie. Poniżej przedstawiamy kilku wybranych przez nas.


Firma SPIL powstała w roku 2003 jako rezultat przetwarzania naukowych teorii z zakresu stymulowania i kontrolowania prawidłowego rozwoju psycho-fizycznego dzieci, oraz wieloletniego doświadczenia i pasji specjalistów ergonomii. W chwili obecnej jest jednym z czołowych producentów placów zabaw w Polsce.


APIS Przyjazne Place Zabaw na rynku istnieje od kilkunastu lat.  Większość towarów powstaje w firmie, linie produkcyjne tworzą profesjonalne maszyny i urządzenia, a najwyższej jakości materiały w połączeniu z wysoko wykwalifikowanymi pracownikami procentuje jakością.


Firma Avis działa na rynku od 2002 roku współpracując z miastami, gminami, spółdzielniami mieszkaniowymi, szkołami i przedszkolami. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło firmie ugruntować stabilną pozycję na rynku oraz zdobyć bardzo bogatą wiedzę w zakresie projektowania, produkcji i montażu urządzeń zabawowych.

Firma Frajda zajmuje się produkcją i montażem placów zabaw. Firma Frajda pomoże zaprojektować i dokonać wyboru urządzeń według Państwa potrzeb oraz zapewnia fachowy montaż urządzeń oraz służy serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym (co roczne przeglądy).

 


Muller Jelcz-Laskowice Sp. z o. o. to producent urządzeń zabawowych oraz producent elementów wyposażenia na place zabaw z siedzibą w miejscowości Jelcz-Laskowice położonej w województwie dolnośląskim.  Urządzenia zabawowe produkcji Muller Jelcz-Laskowice spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.