Jak przygotować się do wizyty SPA w hotelu?

SPA Mazury Hotel Pałac Mortęgi

Każdy zasługuje na chwilę odpoczynku i spokoju. Jeszcze lepiej, jeśli zamiast chwili będzie to pobyt w miejscu oferującym zabiegi odnowy biologicznej, na przykład SPA Mazury. W takim miejscu specjaliści zadbają o nasze ciało i umysł. Jednak jak przygotować się do takiej wizyty? W dzisiejszym wpisie odpowiemy na to pytanie.

Dobra organizacja przed wyjazdem

Już na etapie planowania wyjazdu warto pamiętać, by dokładnie zapoznać się z ofertą, którą wybraliśmy. Zmierzając do wymarzonego SPA warto wiedzieć do której godziny należy się zameldować oraz o której trzeba opuścić je w dniu wyjazdu. Przed rozpoczęciem przygotowań z pewnością przyda się wiedza na temat otoczenia w jakim będziemy przebywali, oferowane atrakcje dodatkowe oraz jak przedstawia się prognoza pogody w czasie planowego wyjazdu. Bardzo często zdarza się, że przed wyjazdem trzeba zaopatrzyć się w dodatkowe przedmioty, warto więc odpowiednio wcześnie przygotować listę i sukcesywnie wykreślać zrealizowane zadania.

W jakiej kolejności powinny odbywać się zabiegi?

Najpierw warto skorzystać ze strefy wellness – basenów czy saun. Pozwoli nam się to zrelaksować oraz oczyścić organizm. Następnie warto umówić się na przykład na peeling twarzy i/lub ciała. Ciekawym rozwiązaniem może być również zabieg pielęgnacyjny dłoni i stóp. Dobrym wyborem będzie też masaż całego ciała i jego poszczególnych części oraz zabieg pielęgnacyjny na twarz. Wszystkie te usługi oferuje SPA Mazury – http://palacmortegi.pl/pl/spa-wellness, jest więc to z pewnością idealne miejsce, aby odpowiednio się odprężyć.

Jak zachowywać się podczas zabiegów?

Dla obsługi ośrodka SPA najistotniejszy jest nasz relaks i wygoda. Dlatego też warto poznać następujące wskazówki:

  • ułóżmy się wygodnie podczas zabiegu,
  • jeśli temperatura wody lub pomieszczenia jest dla nas nieodpowiednia, poinformujmy o tym personel,
  • w przypadku, gdy rodzaj czy też głośność muzyki nam nie odpowiada również należy powiedzieć to obsłudze,
  • jeśli nie mamy ochoty na rozmowę, śmiało możemy relaksować się milcząc,
  • dobrze skoncentrujmy się na zabiegu,
  • nie zapominajmy o spokojnym, równomiernym zabiegu.

Powyższe rady z pewnością okażą się przydatne dla każdego. Wystarczy jedynie je zapamiętać, dobrze spakować walizkę, a każdy pobyt w SPA będzie prawdziwą przyjemnością.

Dowiedz się więcej o masażu relaksacyjnym w Gliwicach.

One thought on “Jak przygotować się do wizyty SPA w hotelu?

  1. Siemano, może ktoś polecić kolagen z tołpygi?Potrzebuję takiego do smarowania na ciało, ze względów sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *